Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «15» серпня 2022 р. (понеділок)

Херсонський політехнічний коледж

Одеського національного політехнічного університету

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Навчально-методичної лабораторії УНП від «12» серпня 2022 р.

на «15» серпня 2022 р. (понеділок)

Гр.

Викладач

Ауд

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Укр.література Ботвинюк

 

112 (191)

1

Укр.література Удод

 

121 (132)

1

Математика Воронова

 

 

2

Математика Кузякіна

 

 

2

Фізична культура Рибкін

 

 

2

Фіз.культура Береговий

 

 

3

Іст:Укр.і світ Савенок

 

 

3

Захист України Заболотна

 

 

3

Іст:Укр.і світ Осадча

 

 

4

Іноземна мова Сіденко

 

 

4

Географія Литвиненко

 

 

4

Іноземна мова Павліченко

 

131

1

Іст:Укр.і світ Світюкова

 

151 (105)

1

Іст:Укр.і світ Куліковська

 

152

1

Інформатика Рогоцька

 

 

2

Іноземна мова Гончарова

 

 

2

Математика Вічна

 

 

2

Математика Давиденко

 

 

3

Математика Давиденко

 

 

3

Укр.мова Стегалюк

 

 

3

Фіз.культура Колісніченко

 

 

4

Фізика і астр Семакова

 

 

4

Гром.освіта Мадаєва

 

 

4

Укр.література Ботвинюк

 

161 (141)

1

Фіз.культура Коцегубов

 

171

1

Іноземна мова Пестушко

 

181

1

Математика Сафонова

 

 

2

Гром.освіта Мадаєва

 

 

2

Укр.література Удод

 

 

2

Укр.література Стегалюк

 

 

3

Математика Кузякіна

 

 

3

Математика Воронова

 

 

3

Іст:Укр.і світ Світюкова

 

 

4

Іст:Укр.і світ Осадча

 

 

4

Захист України Заболотна

 

 

4

Фіз.культура Колісніченко

 

205

1

Фіз. Культура Рибкін

 

211

1

Іст:Укр.і світ Савенок

 

212

1

Математика Давиденко

 

 

2

Фізика і астр Семакова

 

 

2

Технічна механіка Чебукіна

 

 

2

Іст:Укр.і світ Савенок

 

 

3

Іст:Укр.і світ Куліковська

 

 

3

Ін. мова за ПС Гречана, Сіденко

 

 

3

Тех.механіка Чебукіна

 

 

4

Турист.краєзнав Матвієнко

 

 

4

Інф.та комп.тех Мироненко

 

 

4

Фіз. Культура Рибкін

 

221

1

Осн.екон.теорії Наконечна

 

231

1

ТОЕ

Савченко

 

232

1

Укр.мова

Куцак

 

 

2

Інж.та комп графіка Мироненко, Зіменс

 

 

2

Іст:Укр.і світ Світюкова

 

 

2

ТОЕ

Клєпов

 

 

3

Укр.мова Ботвинюк

 

 

3

Укр.мова

Куцак

 

 

3

Осн.екон.теорії Аблова

 

 

4

Фіз. Культура Береговий

 

 

4

Фізика і астр Подозьорова

 

 

4

Ін. мова за ПС Гончарова, Пестушко

 

241

1

Ін. мова за ПС Гречана, Сіденко

 

251

1

Математика Вічна

 

252

1

Укр.мова Стегалюк

 

 

2

Осн.екон.теорії Аблова

 

 

2

ОПЗ Носова

 

 

2

Іст:Укр.і світ Куліковська

 

 

3

Фіз. Культура Коцегубов

 

 

3

Фіз. Культура Федін

 

 

3

Ін. мова за ПС Сіліщенко, Власенко

 

 

4

Екон, організ та план

Шепель

 

 

4

Системи забез.якості Куценко

 

 

4

ОПЗ Арбузова

 

261 (291)

1

Осн.екон.теорії Аблова

 

271

1

Технології: Автомобілі Сорокін

 

272

1

Інж.та комп графіка Мироненко, Зіменс

 

 

2

Іст:Укр.і світ Осадча

 

 

2

Осн.екон.теорії Наконечна

 

 

2

Математика Воронова

 

 

3

Основи екології Матвієнко

 

 

3

Фіз. Культура Береговий

 

 

3

Технології: Автомобілі Гладков

 

 

4

Фіз. Культура Коцегубов

 

 

4

Техн.констр.матерФедіна

 

 

4

Укр.мова

Удод

 

281

1

Основи програм Філонюк

 

282

1

Теорія електр.та магн.кіл Бездворний

 

305

1

 

 

 

2

Фіз. Культура Федін

 

 

2

Укр.мова

Ботвинюк

 

 

2

Техн.і орг. тур. обслугов Матвієнко

 

 

3

Фізика і астр Семакова

 

 

3

Математика Сафонова

 

 

3

Страхув в туризмі Литвиненко

 

 

4

Укр.мова

Куцак

 

 

4

ОПЗ

Носова

 

 

4

Осн.екон.теорії Аблова

 

311

1

Механізми та приводи машин Рябініна

 

321

1

Теорія двигунів Якушенко

 

331

1

Електричні машини

Богуш

 

 

2

Осн матеріалооброб Рябініна

 

 

2

Теор.основ. теплотехніки

Куценко

 

 

2

Сис. автомат. проект. в електр Савченко

 

 

3

Інжен та комп графіка Мироненко, Дядюн

 

 

3

Електротех.,електрн.та мікропр. Клєпов

 

 

3

Основи стандартизації Шаброва

 

 

4

Технологія машинобуд Крижановська

 

 

4

Будова автом.і двиг.

Гладков

 

 

4

Електр та тех.вимірюв. Дрозд

 

332

1

Електр та тех.вимірюв. Дрозд

 

351

1

ООП

Багмет

 

352

1

Комп.схемотех Уткіна

 

 

2

Електричні машини

Богуш

 

 

2

Основи прогр.ї інж.

Рогоцька

 

 

2

ООП

Багмет

 

 

3

Іноземна мова за ПС Гончарова, Пестушко

 

 

3

Бази даних Арбузова

 

 

3

Архітект.комп. Бездворний

 

 

4

Основи стандартизації Шаброва

 

 

4

Комп.схемотех Уткіна

 

 

4

Мат. Аналіз Вічна

 

361

1

Управлін.облік Живець

 

341 (391)

1

 

 

391

1

Економ і нормув праці Ковтун

 

 

2

Осн підпр.діял Шепель

 

 

2

Охорона праці Живець

 

 

2

Охорона праці Живець

 

 

3

Ін.систем і технол в обліку Наконечна

 

 

3

Осн підпр.діял Шепель

 

 

3

Осн підпр.діял Шепель

 

 

4

 

 

 

4

Інф сист і технол на підпр Наконечна

 

 

4

Інф сист і технол на підпр Наконечна

 

371

1

Викор експ мат та е.п.е.р. Шалапко

 

372

1

 

 

381

1

Осн.метрології, стандар. Волошин

 

 

2

Техн експл авто Гладков

 

 

2

Іноземна мова за ПС Павліченко, Пестушко

 

 

2

Комп.схемотехніка

Уткіна

 

 

3

Автомобільні двигуни Якушенко

 

 

3

Викор експ мат та е.п.е.р.

Шалапко

 

 

3

Архітектура комп. Максимова

 

 

4

Елктротех. та електрон. Клєпов

 

 

4

Автомобільні двигуни Якушенко

 

 

4

Дискретна математика Рослякова

 

382

1

 

 

405

1

Осн.менеджменту

Литвиненко

 

411

1

Спец комп техн в сучасному машинобуд Крижановська

 

 

2

Осн.метрології, стандар. Волошин

 

 

2

Страхування в туризмі Литвиненко

 

 

2

Іннов технв машинобуд Дядюн

 

 

3

Дискретна математика Рослякова

 

 

3

Логіка

Мадаєва

 

 

3

Основи охорони праці Федіна

 

 

4

Архітектура комп. Максимова

 

 

4

 

 

 

4

Основ тех.маш. Рябініна

 

421

1

Авт системи керув Гладков

 

431

1

 

 

432

1

Енергозберігаючі режими та технології Клєпов

 

 

2

Експл.та ремонт двиг. Якушенко

 

 

2

Налагодж.електроуст. Дрозд

 

 

2

Енергозбереження та енерг менеджмент Шаброва

 

 

3

Техн.обр.деталей двигунів Крижановська

 

 

3

Сист.керув.електроприв. Савченко

 

 

3

Електроустат енерг облад Дрозд

 

 

4

Основи охорони праці та БЖД Цап

 

 

4

Електрообл.побут.прил. Богуш

 

 

4

Програм.забезпеч.проетув.велектроенергет Савченко

 

451

1

Автоматиз.системи обробки інформації

Коленко

 

452

1

Організац.комп.мереж

Бабикін

 

471

1

Фізичне вих Береговий

 

 

2

Чисельні методи Сафонова

 

 

2

Інстр. засоби ВП Левицький

 

 

2

Осн.техн.ремонту авто

Сорокін

 

 

3

Інстр. засоби ВП

Левицький

 

 

3

Автоматиз.системи обробки інформації

Коленко

 

 

3

Основи охорони праці

Цап

 

 

4

Конструювання ПЗ Багмет

 

 

4

Іноземна мова за ПС Сіліщенко Власенко

 

 

4

 

 

472

1

 

 

481

1

Web-програмування Левицький

 

482

1

 

 

 

2

Осн.техн.ремонту авто

Шалапко

 

 

2

Комп. сист. і мережі

Бабикін

 

 

2

Основи констр. комп

Бездворний

 

 

3

Прав.безп.ДР Сорокін

 

 

3

Фізичне вих

Рибкін

 

 

3

Комп. сист. і мережі

Бабикін

 

 

4

Філософія Савенок

 

 

4

Основи констр. комп

Бездворний

 

 

4

Web-програмування

Левицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач навчально-методичної лабораторії УНП                   А.О. Маляренко

 

«24» лютого 2022 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

321

1

Литвиненко

Якушенко

307-1

321

3

Якушенко

Литвиненко

307-1

319

1

Живець

Шепель

316-2

232

4

Шкарбуль (ЗНО)

Відсутня

 

311

1

Крижановська

Рибкін

Сп.зал

311

2

Рибкін

Дядюн

228-3

311

3

Крижановська

Рябініна

229-3

371

4

Додатково

Мироненко, Зіменс

239-3,225-2

232

3

Васеньова

Рослякова

403-1

472

2

Додатково

Федін

Сп.зал

381

1

Бездворний

Носова

413-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

272

1-3

Зіменс

225-2

252

2-4

Носова

ВЦ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«23» лютого 2022 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

У груп 131, 305 змінився розклад аудиторій

 

 

 

 

 

 

351

3

Левицький

Карлова, Коленко

411-1

351

2

Карлова, Коленко

Живець

317-2

352

2

Федотова

Сіліщенко, Власенко

214-2,216-2

152

2

Власенко

Вічна

414-1

152

1

Вічна

Власенко

214-2

251

1

Носова

Бабикін

243-3

251

3

Бабикін

Маляренко

410-1

321

1

Мироненко, Зіменс

Якушенко

307-1

415

2

Наумкіна

Сафонов

136-3

415

4

Сафонов

Відсутня

 

418

2

Аносова

Коленко

212-1

418

4

Коленко

Відсутня

 

471

2

Додатково

Мироненко

231-3

282

1

Коленко

Колісніченко

Сп.зал

318

2

Максимова

Багмет

ВЦ

381

2

Бездворний

Максимова

241-3

381

1

Максимова

Відсутня

 

382

1

Маляренко

Відсутня

 

382

4

Додатково

Маляренко

Бібл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

272

1-3

Зіменс

225-2

252

3-5

Носова

ВЦ

282

2

Волошин

243-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«22» лютого 2022 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

471

3

Додатково

Сорокін

158-5

415

4

Коленко

Відсутня

 

415

2

Додатково

Нарожний

ВЦ

418

4

Нарожний

Відсутня

 

418

1

Додатково

Нарожний

ВЦ

318

1

Сафонов

Багмет

136-3

418

2

Додатково

Багмет

ВЦ

418

3

Максимова

Відсутня

 

472

5

Мироненко, Зіменс

Мадаєва

305-1

372

4

Додатково

Мироненко, Зіменс

225-2,239-3

232

4

Дядюн, Мироненко

Федіна

407-1

232

2

Федіна

Дядюн, Мироненко

239-3,228-3

311

1

Додатково

Рябініна

229-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

272

1-3

Зіменс

225-2

252

1-3

Носова

ВЦ

112

4

Савенок

413-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«21» лютого 2022 р., (понеділок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

Групи 205, 211, 221, 272, 361, 411, 421, 431 йдуть на практику

 

 

 

 

 

 

282

2

Волошин

Сімініченко

405-1

281

2

Носова

Максимова

241-3

281

4

Максимова

Носова

241-3

382

3

Носова

Маляренко

106-1

381

4

Носова

Маляренко

106-1

381

5

Маляренко

Відсутня

 

311

3

Крижановська

Рябініна

229-3

432

2

Богуш

Відсутня

 

432

6

Додатково

Богуш

427-2

352

3

Федотова

Сафонова

305-1

305

4

Матвієнко

Відсутня

 

415

1

Додатково

Сафонов

243-3

415

2

Наумкіна

Нарожний

236-3

415

3

Карлова

Відсутня

 

418

5

Додатково

Нарожний

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

272

3-5

Зіменс

225-2

252

1-2

Носова

ВЦ

112

2

Давиденко

407-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
304-1 3 Хімія
Берегова Т.О.
406-1
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 1 Захист України
Шершень В.І.
401-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
411-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Фізика і астрономія
Чолак І.С.
302-1 3 Захист України
Шершень В.І.
312-1
4 Хімія
Берегова Т.О.
414-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
407-1
Середа 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Чолак І.С.
302-1
2 Іноземна мова/Укр.літ
Гончарова/Ботвинюк
222-2/ 305-1 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
403-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 5  ----/Захист України
---/Шершень В.І.
 ---/401-1
Четвер 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
305-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
406-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
414-1
4     4    
П'ятниця 1     1 Іноземна мова/----
Пестушко /----
114-1/--
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 2 Фіз.культ/Укр.літ
Рибкін/Стегалюк
Сп.зал/ 310-1
3 Хімія/Історія
Берегова/Савенок
405-1 3 Історія/Хімія
Савенок/Берегова
307-1
4 Захист України/---
Шершень/---
401-1/-- 4  ----/Фіз.культ
-----/Рибкін
 ---/Сп.зал
             
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
317-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Іноземна мова
Гончарова В.Г.
222-2 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Захист України/----
Шершень/-----
402-1/-- 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Захист України
Шершень В.І.
405-1
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
231-3 3 Математика
Давиденко Т.М,
411-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
Середа 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
403-1
2 Укр. літ/Іноземна мова
Куцак/Гончарова
303-1/ 222-2 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 3 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
414-1/ 415-1
4     4    
Четвер 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Укр. літ/Іноземна мова
Шкарбуль/Гречана
401-1/ 324-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Захист України
Шершень В.І.
311-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1  ---/Захист України
----/Шершень В.І.
 --/405-1
2 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
423-2/ 415-1 2 Математика
Давиденко Т.М,
413-1
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
427-2
             
             
             
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-1 1 Іноземна мова
Власенко О.М.
427-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Укр. літ/Захист України
Ботвинюк/Шершень
303-1/402-1 4 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Вівторок 1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 1 Біологія
Заболотна С.О.
400-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
301-1 2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1
4 Хімія/----
Литвиненко/-----
415-1 4  ----/Хімія
----/Литвиненко
415-1
Середа 1 Історія/Іноземна мова
Куліковська/Сіліщенко
411-1/ 214-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Захист України
Шершень В.І.
403-1 2 Іноземна мова/Укр.літер
Власенко/Стегалюк
305-1 /310-1
3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Захист України/Історія
Шершень/Куліковська
312-1/411-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1 4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
304-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Захист України
Шершень В.І.
403-1
4     4    
             
    121 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
304-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
423-2 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Вівторок 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
312-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Захист України
Шершень В.І.
403-1 4 Історія: Україна і світ/---
Куліковська Н.М./---
411-1
Середа 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Хімія/Захист України
Литвиненко Т.О./Шершень
415-1/4051
4     4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
420-2 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Фізика і астрономія
Чолак 
312-1 2 Укр літ/ Іноземна мова
Стегалюк/ Сіденко
310-1/ 324-2
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1
4     4    
П'ятниця 1 Укр. літ/Іноземна мова
Удод/Пестушко
304-1/ 420-2 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
415-1/ 410-1 2 Захист України
Шершень В.І.
401-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4  ---/Захист України
---/Шершень В.І.
 --/401-1 4 Інформатика
Волошин В.П
413-1
             
             
    181 № ауд.   182 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 2 Математика
Сафонова Г.Ф.
413-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1 4    
Вівторок 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Хімія/Історія Укр.і світ
Литвиненко /-Савенок
415-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О
303-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
413-1
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
Середа 1 Ін.мова/Захист України
Лосєва/Шершень
114-1 1 Захист України/Математ
Шершень/Сафонова
312-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
301-1 2 Історія/Укр літ
Куліковська/Куцак
411-1/ 303-1
3 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Куцак Т.О
303-1
4     4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
403-1
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1 2 Захист України
Шершень В.І.
401-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
312-1 3 Ін.мова/Хімія
Сіденко/Литвиненко
324-2/ 415-1
4 Захист України
Шершень В.І.
401-1 4    
П'ятниця 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал
2 Укр.літ/Фіз.культ
Куцак/Колісниченко
303-1/Сп.зал 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М..
411-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4 Фізична культура/-----
Колчниченко./-----
Сп.зал 4 Математика/-----
Сафонова./-----
414-1/--
             
    171 № ауд.   172  
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В
220-2 1 Захист України
Шершень В.І.
407-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Фізика і астрономія
Чолак
302-1
3 Захист України
Шершень В.І.
402-1 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
413-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Українська література
Удод Л.В.
304-1
Вівторок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4     4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
406-1
Четвер 1 Зах.Укр/Ін.мова
Шершень/Павліченко
312-1/ 214-1 1 Укр.літа/ Захист України
Удод/Шершень
304-1/ 312-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Громадянська освітаи
Світюкова
420-2
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Ін.мова/Історія
Пестушко/Осадча
415-1/ 410-1
4     4    
П'ятниця 1 Історія/Укр. література
Осадча/Удод
410-1/304-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Фізика і астрономія
Чолак
302-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г
312-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4  Хімія/----
 Литвиненко Т.О./----
415-1/-- 4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 --/415-1
             
    161(191) № ауд.   141  
Понеділок 1 Інформатика
Волошин ВП.
233-3 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Іноземна мова
Власенков О.М.
233-3 2 Захист України
Шершень В.І.
406-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
233-3 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
312-1
4  ---/Історія: Укр і світ
---/Осадча Л.С.
233-3 4 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
233-3 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська мова
Шкарбуль ОВ.
233-3 2 Хімія
Берегова Т.О
311-1
3 Фізична культура
Кколісниченко ОВ.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
233-3 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Українська літер./---
Удод Л.В./---
233-3 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Хімія/Ін.мова
Берегова/Власенко
233-3 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
233-3 3 Фізика і астрономія
Чолак ІС.
302-1
4 Захист України
Шершень В.І.
233-3 4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
233-3 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Українська література
Удод Л.В.
233-3 2 Ін.мова/Хімія
Сіденко/Берегова
324-2/ 415-1
3 Фізика і астрономія
Чолак ІС.
233-3 3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
302-1
4     4    
П'ятниця 2 Математика
Кузякіна О.В.
233-3 1 Зах.України/Укр.літ
Шершень/Шкарбуль
312-1/ 401-1
3 Фізична культура
Кколісниченко ОВ.
Сп.зал 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Хімія
Берегова Т.О
233-3 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5  -----/Захист України
 ---/Шершень
233-3 4  ----/Історія Укаїни і світ
 -----/Савенок
 --/407-1

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
304-1
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
Вівторок 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
324-2 2 Математика
Давиденко Т.М.
114-1
3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
410-1
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
415-1
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
4     4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4          
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
4     4    
    105 № ауд.   121 № ауд.
Понеділок 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4 Українська література
Удод Л.В.
304-1
Вівторок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
307-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
326-2 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Середа 1 Зарубіж. літ
Стегалюк А.В.
310-1 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
420-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
415-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 4    
Четвер 1 Інформатика
Волошин, Носова
415-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
218-2
П'ятниця 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
229-3
4     4
Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Укр.літ
Куцак Т.О.
303-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Іноземна мова
Гречана А.С.
319-2
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2 4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
3 Інформатика
Рогоцька,Волошин
304-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4    
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4 Інформатика
Рогоцька,Волошин
305-1
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
319-2
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
401-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
403-1
П'ятниця 1     1 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
411-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 4    
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
Вівторок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
214-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Середа 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 2 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
307-1
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
415-1
Четвер 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
114-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-2 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4          
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
2 Інформатика
Рогоцька,Носова
305-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4    
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1
2 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
114-1 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
218-2
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
419-2 3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Середа 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 1    
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
419-2
Четвер 1 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
301-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Іноземна мова
Павліченко О.В.
214-2 3 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
    141 № ауд.   161(191) № ауд.
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
233-3
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
233-3
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Географія
Матвієнко Т.В.
233-3
4     4 Математика
Кузякіна О.В.
233-3
Вівторок 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
233-3
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Українська література
Удод Л.В.
233-3
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
411-1 4    
Середа 1     1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
233-3
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
233-3
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
414-1 4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
311-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
233-3
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
305-1 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Українська література
Удод Л.В.
233-3
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інформатика
Волошин, Носова
233-3
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
233-3
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
407-1 4 Захист України
Заболотна С.О.
233-3
    181 № ауд.   182 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
415-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
4     4    
Вівторок 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
305-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Математика
Сафонова Г.Ф.
405-1
4     4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
410-1
Середа 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
410-1 2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
403-1 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
3 Громад. освіта
Мадаєва А.С.
413-1 3 Математика
Сафонова Г.Ф.
405-1
П'ятниця 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1    
2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
406-1 4 Інформатика
Рогоцька,Волошин
305-1

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
236-3
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
236-3 2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
324-2, 428-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Фізика
Чолак І.С.
302-1
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Гречана
317-2
3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Основи екології/-----
Матвієнко Т.В./----
106-1 4  ---/Основи екології
---/Матвієнко Т.В.
106-1
Середа 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Ін.мова заПС/В.матем
Гречана,Сіденко/Кузякіна
317,324-2 /402-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Взаєм.,станд. /БЖД
Крижановська/Клепов
236-3/ 423-2 3 БЖД /Взаєм.,станд.
Клепов/Крижановська
423-2/ 236-3
4 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-1 4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
305-1 3 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн
228-3
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 4 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-1
П'ятниця 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
407-1 1 В.матем/Ін.мова заПС
Кузякіна/Гречана
402-1/ 319-2
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Фізика
Чолак І.С.
302-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1 4 Українська мова ЗНО
Ботвинюк О.В.
312-1
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 2 ТОЕ
Савченко С.О
131-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Математика ЗНО
Давиденко Т.М.
403-1 4    
Вівторок 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
423---2 1 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 219-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
4 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
Середа 1 БЖД /-----.
Клепов/-----
423-2/--- 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
420-2
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 ТОЕ
Савченко С.О
131-2
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4  ----|Укр.м.за ПС
--------|Куцак 
303-1 4 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
301-1
Четвер 1 Ін ма за ПС/Осн.еколог
Гончарова, Пестушко/Матвієнко
222, 219-2/ 106-1 1 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 2 Укр.мзаПС/Ін ма за ПС
Шкарбуль/Гончарова,Пестушко
401-1/ 222,219-2
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Українська мова ЗНО
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова ЗНО
Шкарбуль О.В.
415-1
П'ятниця 1 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
406-1 1 Осн.еколог/БЖД
Матвієнко/Клепов
106-1/ 423-2
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Математика ЗНО
Давиденко Т.М.
403-1
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
241-3 1 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 2 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
216-, 219-2 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
243-3
5 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1      
Вівторок 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
216, 222-2
2 Бази даних
Арбузова
413-1 2 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
403-1
3 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
406-1 4 Бази даних
Карлова, Коленко
413-1
Середа 1 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
ВЦ 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Фізична культура
Колісниченко О.В.
Сп.зал 2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
234-3 3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
Вц
4 Осн.еколог/---
Матвієнко/---
106-1/-- 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
241-3
Четвер 1 Ін.м.заПС/Люд-маш.інт
Сіліщенко,Власенко/Маляренко
216-2,114-1/114-1 1 Бази даних
Карлова, Коленко
413-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
414-1 2 Люд-маш.інт/Ін.м.заПС
Маляренко/Сіліщенко,Власенко
106-1/ 216-2,
106-1
3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3
4 Українська мова ЗНО
Ботвинюк О.В.
406-1 4 Математика ЗНО
Вічна О.В.
414-1
П'ятниця 1 БЖД/Лін.алг.ан геом
Клепов/Вічна
423-2/ 414-1 1 Лін.алг.ан геом/---------
Вічна/----------
414-1/--
2 Бази даних
Арбузова
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
вц
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
вц 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Математика ЗНО
Вічна О.В.
406-1 4 БЖД /Осн.еколог
Клепов/Матвієнко
423-2/ 106-1
      5 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 1 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
316-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко
216-2
3 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
326-2 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
326-2 4 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
420-2
Вівторок 1 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 1 Математика ЗНО
Кузякіна О.В.
402-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіденко,Сіліщенко
324, 216-2 2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
305-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-1
Середа 1 Економ. підпр/Статистика
Аблова Г.В.
326-2 1 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
311-1
2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Вищ.мат/Статистика
Кузякіна/Аблова Г.В.
402-1/ 317-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
326-2 4 Фінансовий облік
КомліченкоОО.
316-2
Четвер 1 Статистика
Аблова Г.В.
326-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
326-2 2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
413-1
3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
326-2 4    
П'ятниця 1 Ін.м.заПС/В.мат
Сіліщенко,Сіденко/
Кузякіна
216,324-2/ 326-2 1 Укр.м.за ПС/Ін.мова
Шкарбуль/Сіліщенко
401-1/ 216-2
2 Осн.еколог/ Фінанси
Матвієнко/Ротань
326-2 2 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
305-1
4  ---/БЖД
---/Клепов
326-2 4 Українська мова ЗНО
Шкарбуль О.В.
405-1
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 1 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
225, 223-2
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
1585 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3 4  БЖД/Математика ЗНО
Клепов/Воронова Н.В.
423-2/
301-1
Вівторок 1 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика ЗНО/ Інж.та комп графіка
Воронова/Мироненко,Зіменс
301-1/ 223, 225-2
2 БЖД/Інж.компгр
Клепов/Мироненко,Зіменс
423-2/ 225, 223-2 2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
114-1 220-2
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
4 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 4 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1
Середа 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1 Фізика(вибір розділи)
Подозьорова А.В.
302-1
2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
220, 114-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Осн.ек./ Взаємозамінність
Матвієнко/Рябініна
106-1/ 229-3 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
223,225-2 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
        5 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1
Четвер 1 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
302-1 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
2 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Математика ЗНО
Воронова Н.В.
301-1 4 Історія України ЗНО
Світюкова С.Г.
420-2
П'ятниця 1  ---/Іноземна мова за ПС
---/Лосєва, Павліченко
 -/114-1 220-2 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Автомобілі./ТКМ
Сорокін/Федіна
158-5/407-1 2 Іноземна мова за ПС/Автомоб
Лосєва, Павліченко/Гладков
114-1,220-2/155-5
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 3 Взаємозамінність/ТКМ
Рябініна/Федіна
229-3/407-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Осн.екології\----
Матвієнко
106-1
5 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 5    
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1 1 Фізична культура
Колісниченко 
Сп.зал
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ 2 Комп`ютерна електроніка
Волошин В.П
410-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
410-1
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
241-3 4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іноземна мова за ПС
Аносова
219-2
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Власенко
214, 326-2 2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1
3 Програмування
Філонюк, 
305-1 3 Комп'ютерна логіка
Волошин В.П..
241-3
4 Українська мова ЗНО
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Офісне програм. заб.
Коленко В.О
419-2
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ 2 Комп`ютерна електроніка
Волошин В.П
241-3/ 413-1
3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 3 В.математ/Осн.ек
Сімініченко/Матвієнко
405-1/ 106-1
4  ---/БЖД
---/Бабикін С.О.
 --/243-3 4 БЖД/Виш.мат
Бабикін/Сімініченко
243-3/ 405-1
Четвер 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Програмування
Філонюк, 
231-3
2 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Комп'ютерна логіка
Волошин В.П..
231-3
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1 4 Фізична культура
Колісниченко 
Сп.зал
П'ятниця 1 Програмування
Філонюк, 
241-3 1  --/Іноземна мова за ПС
---/Аносова
 --/219-2
2 Іноз.мова за ПС/Осн.ек
Наумкіна, Власенко/ Матвієнко
214,216-2/106-1 2 Програмування
Філонюк, 
241-3
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3 3 Офісне програм. заб.
Коленко В.О
212-1
4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 4 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
  5 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 5 Історія України ЗНО
Савенок Л.А.
407-2
    221 № ауд.   205  
Понеділок 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
106-1
2 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
419-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Укр. мова за ПС
Шкарбуль 
401-1 3 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1
4 Інж.та комп графіка
Зіменс
225-2 4 Ін.мова за ПС
Наумкіна, Аносова
214-2
219-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
 Павліченко
220-2 1 Географ.тур/БЖД
Литвиненко/Бабикін
312-1/ 231-3
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1
3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Історія України ЗНО
Осадча Л.С.
410-1 4 Математика ЗНО
Сімініченко О.П.
405-1
Середа 1 Опір матеріалів
Крижановська О.В.
236-3 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
311-1
3 Взаємозамін/Інж.граф
Рябініна/Зіменс
229-3/ 225-2 3 Іст.такулУкр/Геог.тур
Куліковська/Литвиненко
411-1/ 312-1
4 Фізика(вибіркові розділи)
Чолак І.С.
302-1 4 Історія України ЗНО
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Осн.екології/БЖД
Матвієнко/Клепов
106-1/423-2 1 Прав.регул/Ін.мов.заПС
Мадаєва/Аносова,
Наумкіна
307-1/ 219,
220-2
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іст.такулУкр/Прав.регул
Куліковська/Мадаєва
411-1
3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Математика ЗНО
Рслякова С.В.
403-1 4 Українська мова ЗНО
Стегалюк А.В.
310-1
П'ятниця 1 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
229-3 1 Вищ.мат/Осн.еколог
Сімініченко/Матвієнко
405-1/106-1
2 ТКМ/Ін.мова
Федіна/Павліченко
407-1/220-2 2 Географія туризму
Литвиненко І.В.
312-1
3 Опір матеріалів
Крижановська О.В.
236-3 3 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1
4 Українська мова ЗНО
Удод Л.В.
304-1 4  -----/Прав.регул
-----/Мадаєва
 --/411-1

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1
 
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1
4 Іноземна мова за ПС
Аносова ЮП,Наумкіна ОВ
219, 214-2  4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
225-2
Вівторок 1 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
406-1 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
4     4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Фізика і астрономія/ Прикладна хімія
Чолак СІ/Литвиненко ТО
305-1/ 415-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
106-1 2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
225-2
4     4    
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4     4    
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Турист.краєзнавство/ Фізика і астрономія
Матвієнко/ Семакова
106-1/ 311-1 2 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
3 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
106-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
2 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
319, 324-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
Вівторок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Дядюн
228, 239-3 1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
312-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
Середа 1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко Н.В.
239-3
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
223-2
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/ Інформ. та комп.техн
Чолак/ Мироненко, Дядюн
311-1/ 228, 239-3 1 Інформ. та комп.техн/ Фізика і астрономія
Мироненко Н.В./ Чолак С.І.
239-3/ 311-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
225-2 1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1     1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
225-2
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2 2 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
302-1
4 Математика
Рослякова С.В.
403-1 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
Середа 1     1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
302-1 3 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
4 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 4    
Четвер 1 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 3 Математика
Давиденко Т.М.
114-1
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
419-2 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Технічна механіка/----
Зіменс Ю.В./----
225-2/   ------- 4  ----/Технічна механіка
 ---/Зіменс Ю.В.
 -----/ 225-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізика і астрономія/----
Семакова Т.О./---
311-1/     -----
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 219-2 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Осн. програмування
Філонюк, Носова
413-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
ВЦ
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 322-2
4     4    
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
ВЦ 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 1 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
307-1
2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
307-1 2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
324-2 1    
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Осн. програмування
Філонюк, Носова
402-1
3 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
ВЦ 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
413-1
4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 ------/ 311-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Інформатика та КТ
Рогоцька, Коленко
212-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
3 Українська мова
Удод Л.В.
326-2 3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
4     4  -----/Фізика і астрономія
 ----/Подозьорова А.В.
 -----/ 302-1
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
411-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
216, 219-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 Українська мова
Удод Л.В.
326-2 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
212-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4     4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
Четвер 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 2 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 2 Безпека життєдіяльності/ Основи екології
Клєпов/ Матвієнко
423-2/ 106-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Чолак С.І.
 ------/ 326-2 4    
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1     1
 
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
223, 225-2
3 Іноз.мова за ПС
Павліченко ОВ, Лосєва ЮВ
220-2, 114-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1/ 301-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Вівторок 1 Прикладна хімія/---
Литвиненко Т.О./---
415-1/   ------ 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Іноз.мова за ПС
Павліченко ОВ, Лосєва ЮВ
220-2, 136-3
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
427-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Гладков Г.Б.
 -----/ 155-5
Середа 1
  1 Прикладна хімія/---
Литвиненко Т.О./---
415-1/      -------
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Фізика і астрономія/ Інжен. та комп графіка
Чолак/Зіменс, Мироненко
302-1/ 223, 225-2 4 Інжен. та комп графіка/ Фізика і астрономія
Зіменс, Мироненко/Чолак
223, 225-2/ 302-1
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1    
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
324-2 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Сорокін О.М.
 -----/ 158-5 1    
2 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
223, 225-2 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
406-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
2 ТЕМК
Бездворний,Волошин
241-3 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 ------/ 311-1
Вівторок 1     1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Системи управл. якістю
Куценко О.І.
106-1 3 ТЕМК
Бездворний І.І.
241-3
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Петречків, Наумкіна
218, 214-2 1  ------/Фізика
 -----/Чолак С.І.
 ------/ 305-1
2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко В.О.
413-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
427-2
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
2 Фізика
Чолак С.І.
302-1 2 Основи програмування
Філонюк Г.О.
415-1
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
241-3 3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 2 Системи управл. якістю
Куценко О.І.
405-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 ТЕМК
Бездворний І.І.
241-3
4 Фізика і астрономія/---
Семакова Т.О./----
311-1/    ------ 4 Фізика/------
Чолак С.І./----
302-1/    -----

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1     1 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
323-2
2 Друга іноземна мова т.і.
Вареник А.О.
106-1 2 Екон.аналіз/Под.система
Комліченко/Живець
316-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Под.система/Екон.аналіз
Живець А.М./Комліченко
316-2
4 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Вівторок 1 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
2 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 2 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Податкова система
Живець А.М.
316-2
4     4 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.Л.
219-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 3    
4     4    
Четвер 1     1    
2 Друга іноземна мова т.і.
Вареник А.О.
307-1 2 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-1 3 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
П'ятниця 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 1    
2 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
229-3 2 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
4     4 Іноземна мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
324-2
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 1 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-
2 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 2 Газова динаміка
Шалапко О.І.
307-1
3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
Вівторок 1  --------/Інов. технол в маш
 ------/Дядюн
228-3 1 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
307-1
2 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
236-3 2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
423, 324-2 3    
4     4    
Середа 1     1 Комп.тех.та інф.технолог.
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2
2 Технологічне оснащення
Рябініна О.М.
229-3 2 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
419
3 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3 3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
4     4    
Четвер 1 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 1 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Експл.та обслугов.машин.
Шалапко О.І.
158-5
3 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
236-3 3 Констр. та динам. двиг.
/Комп.тех.та інф.технолог
Якушенко/Мироненко
307-1/ 231-3
4     4    
П'ятниця 1     1 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
2 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
317,324-2 2 Газова динаміка/
Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
155-5/158-5
3 Екон. орг. та упр. вироб.
Шепель Т.В.
317-2 3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
220,222-2
4  ---------/ Осн. техн. машин.
-----------/Рябініна
229-3 4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1     1 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2
2 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2 2 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
420-2
3 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Охорона праці
Федіна І.В.
407-1
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2
419-2
4    
Вівторок 1 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2 1    
2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Комп. техніка та прогр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Системи та режими ен.
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 214-2
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 220-2 1    
2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 2 Відновлюв.джерела ел.
Клєпов В.П.
423-2
3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2 3 Електроустаткування
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 219-2
Четвер 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 1 Основи електроенергет.
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Електропостачання 1/
Комп. техніка та прогр.
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Електричне освітл.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Охорона праці
Федіна І.В.
407-1 3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2
4     4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
247-2
2 Електропостачання 2/
Електроустаткування 1
Шаброва С.М./ДроздД.А.
420/428 2 Електроустаткування /
Комп. техніка та прогр.
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
428-2/420-2
3 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
427-2 3 Основи електроенергет./
Відновлюв.джерела ел.
Васеньова Ю.О./КлєповВ.П.
419-2/423-2
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Економіка та орг.вир./
Бухгалтерський облік
Живець А.М./Федотова О.В.
326-2 2 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
231-3
3 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
231-3 3 Бухгалтерський облік/
Економіка та орг.вир.
Федотова О.В/Живець А.М.
423-2
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
413-1 4 Об'єктно-ор. програмув./
Мат. методи досл. 
Багмет/ Сафонова
236-3
Вівторок 1     1    
2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
401-1 2 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
419-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
216. 214-2 3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
229-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
311-1
Середа 1     1    
2 Осн.прогр. інженерії /
Об'єктно-ор. програмув.
Карлова Н.І/Багмет Т.Є.
413-1/ 241-3 2 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
427-2
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
231-1 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп зал
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Власенко
216, 214-2 4 Мат. методи досл. /
Основи прогр. інженерії
Сафонова /Коленко 
413-1
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
317-2 1    
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
319-2 2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
311-1
3 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
106-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
216, 220-2
4     4 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
106-1
П'ятниця 1 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
236-3 1    
2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
236-3 2 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1
3 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1 3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Власенко
216,428-2
4     4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
302-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Осн.технол ремонту/---
Сорокін О.М./------------
158-5 2 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
223, 225-2
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
Вівторок 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
319-2 1 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
307-1
4     4    
Середа 1     1    
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп зал 2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1 4    
Четвер 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3    
4     4    
П'ятниця 1 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5 1    
2 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
223, 225-2 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
427-2
3     3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5
4     4  -----/Осн.технол ремонту
--------/Шалапко І.О.
307-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
319-2 2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3     3    
4     4    
вівторок 1 Податкова система
Живець А.М.
419-2 1 Податкова система
Живець А.М.
419-2
2 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
427-2 2 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
427-2
3 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
323-2 3 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
4     4    
Середа 1     1    
2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
323-2 2 Ціноутворення
Живець А.М.
322-2
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324-2 317-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324-2 322-2
4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
326-2 4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
319-2
Четвер 2     2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
323-2 3 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
4 Господар.законодав.
Ротань Н.В
305-1 4 Господар.законодав.
Ротань Н.В
305-1
5 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 5    
П'ятниця 1 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 1 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
2 Господар.законодав./
Комерцій.діяльність
Ротань Н.В/НаконечнаВ.І.
106-1/ 323-2 2 Господар.законодав./
Комерцій.діяльність
Ротань Н.В/Живець
106-1/ 216-2
3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 322-2 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 322-2
4 Податкова система
Живець А.М.
419-2 4 Податкова система
Живець А.М.
419-2
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 2     2    
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3 3 Інж. та комп.графіка
Носова Г.В.
243-3
4 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
243-3 4 Фіз.вихов.
Колісніченко О.В.
сп.з
5 Організація БД
Маляренко, Коленко
413-1 5 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
319-2
Вівторок 2     1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
219, 214-2 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Фіз.вихов.
Береговий М.М.
сп.з 3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
243-3
5 Організація БД
Маляренко, Коленко
413-1 4    
Середа 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 1 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
243-3 2 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
401-1
3 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
311-1 3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
4     4    
Четвер 1 Периферійні пристрої /
Архіт. комп'ютерів
Бездворний/Максимова
243-3/ 241-3 1 Архіт. комп'ютерів/
Інж. та комп.графіка
Максимова/Носова
241-3/ вц
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3 2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
236-3
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
219-2 114-1 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є
243-3
4     4    
П'ятниця 1 Алгор.і мет.обчислення/
Інж. та комп.графіка
Сафонова Г.Ф./НосоваГ.В.
413-1/ вц 2    
2 Комп.сист.та мережі
Бабикін, Волошин
243-3 3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва Ю.В.
114-1
3 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
304-1 4 Периферійні пристрої /
Алгор.і мет.обчислення
Бездворний/ Сафонова
233-3/ 414-1
4     5 Організація БД
Маляренко А.О.
413-3
    319       № ауд.
Понеділок 1 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
322-2 1    
2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
322-2 2    
3     3    
4     4    
Вівторок 2     1    
3 Економ. та менеджмент
Ротань Н.В.
301-1 2    
4 Логістика
Живець А.М.
316-2 3    
5 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2 4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Четвер 1 Економетрика/
Внутр.економ.мех
Живець/ Шепель
323-2 1    
2 Аналіз госп.діяльності/
Економетрика
Комліченко/Живець
326-2 2    
3 Фіз.вихов./-------
Федін Ю.М./--------
Сп.зал 3    
4     4    
П'ятниця 2     1    
3     2    
4 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2 3    
5 Планування та контр.     Шепель Т.В. 322-2 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 1 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
136-3
2 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 2 ООП
Багмет Т.Є.
136-3
3 Систем. програм.
Сафонов М.С
ВЦ 3 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
240-3
4     4    
вівторок 1  ------/Комп. дискр. матем.
---------/Філонюк Г.О.
  1 Систем.програм. заб.
Сафонов М.С.
 
2 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
  2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
3 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В.   3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
 
4 Фізичне виховання/------
Федін Ю.М./------------------------
  4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
 
3 РОБОТИ   3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
4 СТУДЕНТА   4 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
Четвер 1 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
310-1 1 ДЕНЬ  
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Візуал.програмув./--------
Багмет Т.Є./-------------------
ВЦ 3 РОБОТИ  
4     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 1 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
136-3 1 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
411-1
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
136-3 2 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
3 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
136-3 3 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 219-2
4     4    

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд.
Понеділок 1 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
323-2
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
106-1 5 Інформаційні системи
Федотова О.В.
323-2
4     6    
Вівторок 1 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 3 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
414-1 4 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
3 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 5 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
4     6    
Середа 1     3 Ін. мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
316-2
2 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
326-2
3 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко Т.В./Маляренко А.О.
106-1 5 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
4 Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 6    
Четвер 1 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
106-1 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
3 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
106-1 5 Інформаційні системи
Федотова О.В.
323-2
4     6    
П'ятниця 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
бібл. 3 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 4 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Орган.рестор.обслугов. /
Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 5 Іноз. мова за ПС
Сіденко Н.Г.
316-2
4     6    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
413-1 1 Іноземна мова рівень В2
Лосєва Ю.В.
114-1
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 2 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1
3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Осн.метрології, станд.
Свириденко О.М.
241-3 4 Електрорадіовимірюв.
Волошин В.П.
415-1
Вівторок 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Системне програмув.
Левицький В.М.
241-3
2 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
241-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
415-1
4     4    
Середа 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 1    
2 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3 2 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
405-1 4 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
Четвер 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
241-3 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
3 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
415-1 3 Осн.метрології, станд.
Свириденко О.М.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1
2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1 3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
4     4 Системне програмув.
Левицький В.М.
415-1
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1     1 Електричні машини
Богуш А.Р.
427-2
2 Основи стандарт
Клєпов В.П.
423-2 2 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Елект.маш. в метах. сис.
Богуш А.Р.
427-2
Вівторок 1 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2 3 Проек.сис.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
423-2
4 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
427-2 4    
Середа 1 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
427-2 1 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Основи стандарт/
Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
423-2
3 Осн. пром. електр./
Основи стандарт
Савченко С.О./Клєпов В.П.
131-2/ 423-2 3 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
420-2
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4    
Четвер 1 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
427-2 1 Проек.сис.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
423-2
2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2 2 Електричні машини
Богуш А.Р.
427-2
3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4     4    
П'ятниця 1 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 1 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Осн. пром. електр./
Електричні машини
Савченко С.О./Богуш А.Р.
131-2/ 427-2
3 Електричні машини 1/
Електропостач. 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М.
427-2/ 420-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 223-2
4     4 Основи стандарт
Клєпов В.П.
423-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
241-3
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
231-3 2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2, 136-3 3 Архіт. комп.  
Волошин, Бездворний
415-1
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Бази даних /Комп.схемот  
Карлова Н.І./Уткіна Н.Є.
413-1/ 243-3
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 1 Архіт. комп.  
Волошин, Бездворний
405-1
2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
243-3 2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
3 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Карлова 
236-3 3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1
4 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
241-3 4 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
405-1
5 КП
Арбузова Ю.В.
ВЦ 5    
Середа 1 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
243-3 1 КП
Карлова Н.І.
ВЦ
2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216, 214-2 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко
413-1 3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2, 407-1
4 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
243-3 4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.Карлова Н.І.
401-1
Четвер 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є,Свириденко
243-3
3 Бази даних/Комп.схемот  
Арбузова,Карлова/Уткіна
231-3/ 243-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 322-2
4     4    
П'ятниця 1 Опер.систем/Мат.аналіз
Яковенко В.Д./Вічна О.В.
413-1/ 414-1 1 Мат. аналіз/ Опер.систем
Вічна О.В./Яковенко В.Д
414-1/ 413-1
2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
243-3 2 Бази даних  
Карлова Н.І., КоленкоВ.О.
413-1
3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1 3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є,Свириденко
243-3
4     4 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
243-3
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
Вівторок 1     1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 2 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1
3 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220, 219-2 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 4 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
229-3
Середа 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1 2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
229-3 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 4    
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
2 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1 2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4     4    
П'ятниця 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1
4     4    
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
317-2 3 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
317-2
4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
106-1 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
106-1
5 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2 5 Управл.витратами
Живець А.М.
316-2
6     6    
Вівторок 3 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 3 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324, 326-2 4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324, 326-2
5 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
326-2 5 Істор.екон.та екон.думки
Аблова Г.В.
317-2
6  -------/Ціноутворення
 ------/Живець А.М.
  ------/ 316-2 6 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
Середа 3 Менедж. і маркетинг/-----
Воробйова К.Г./----
324-2/  ----- 3 Менедж. і маркетинг/-----
Воробйова К.Г./----
324-2/  -----
4 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
319-2 4 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
319-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 319-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 319-2
6 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
326-2 6 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
Четвер 3 Біржова діяльність
Мельник М.А.
428-2 3 Істор.екон.та екон.думки/ Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал 4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6     6    
П'ятниця 2     2 Управл.витратами
Живець А.М.
316-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
4 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
316-2 4 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
5 Ціноутворення
Живець А.М.
319-2 5    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 1    
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
305-1
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
158-5
4     4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
Вівторок 1 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 1 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
155-5
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
309-1, 225-2
4 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
402-1 4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2
Середа 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1
2 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
324, 322-2 2 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
4 Сист. управління якістю/
Обл для формоут пов дет
Куценко О.І./Рябініна О.М.
402-1/ 229-3 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1     1 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
309-1, 225-2
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
155-5
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 3 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
155-5
4 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
324, 322-2 4    
П'ятниця 1     1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2
2 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
155-5
3 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2 3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.(Сафонов)
136-3 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Алгор. та структури
Нарожний О.В(Левицький)
136-3 2 Системне програм./
Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
229-3
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
240-3
4     4    
Вівторок 1 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
136-3 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Web-програмування
НарожнийО.В(Левицький )
231-3 2 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
106-1
3 Бази даних
Сафонов М.С.
136-3 3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 223-2
4     4    
Середа 1 Фізичне вих/-------------
Федін Ю.М./--------------
Сп.зал/------ 1 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
231-3
2 Системне програмув.
Сафонов М.С.
136-3 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Алгор.та структури/
Web-програмування
Нарожний О.В(Левицький)
136-3 3 Системне програм.
Сафонов М.С.
231-3
4     4    
Четвер 1  ------------/Маш-орієн.мови
Нарожний О.В.(Сафонов)
 ------/ 136-3 1 Фізика
Семакова Т.О.
305-1
2 Операційні системи
Сафонов М.С.
136-3 2 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
236-3
3 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
220-2 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
136-3
4     4    
П'ятниця 1 Бази даних/
Системне програмув.
Сафонов М.С.
136-3 1 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Візуальне програм
Багмет Т.Є.
136-3 2 Фізика/Комп і мережі
Семакова Т.О./Бабикін С.О.
311-1/ 231-3
3     3 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
231-3
4     4  ---------/Архітект. комп
 ---------/Максимова О.Є.
 ------/ 241-3
    319 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
322-2 1    
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
322-2 2    
3 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
322-2 3    
4     4    
Вівторок 1 Аналіз госп. діяльн./
Оптиміз. методи та мод
Комліченко/Сафонова
322-2/ 415-1 1    
2 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
322-2 2    
3  -------/Фіз.вих.
 ------/Федін Ю.М.
 -------/ Сп.зал 3    
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2 1    
2 Оптиміз. методи та мод.
Сафонова Г.Ф.
403-1 2    
3 Методол. та орг. наук./
Сист.техн.пром.
Живець А.М.
323-2 3    
4     4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Внутр.економ мех./-----
Шепель Т.В./-----------
322-2/   ------- 2    
3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
322-2 3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
216-2 4    

Розклад занять на 2 семестр 2021-2022 н.р.

    411 № ауд.   415 № ауд
Понеділок 3 Економіка, організація
Шепель Т.В
428-2 1    
4 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
214-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
324-2, 323-2 3 Груп. динаміка і комун.
Карлова Н.І.
ВЦ
6     4    
Вівторок 3 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 1    
4 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 2    
5 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 Моделювання систем
Нарожний О.В.
вц
6 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
410-1 4 Безпека прог. та даних
Коленко В.В.
212-1
Середа 3 Економіка, організація
Шепель Т.В
319-2 1    
4 Осн техн.маш./Тех.оснащ
Рябініна О.М.
229-3 2 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2
5 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
324-2 319-2 3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
вц
6 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
228-3 4 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
вц
Четвер 3 Економіка, орган/Фіз.вих
Шепель Т.В/Федін
231-3/ Сп.зал 1 ДЕНЬ  
4 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
324, 319-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 РОБОТИ  
6     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 2 Інноваційні тех./Філософія
Дядюн К.В./Савенок
228-3/ 303-1 1 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. вц
3 Осн. охорони пр/Укр.м
Федіна І.В./Ботвинюк
407-1/ 410-1 2 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
вц
4 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 3 Управл. IT-проект./------
Арбузова Ю.В./---------
вц
5 Тех.оснащ
Рябініна О.М.
229- 4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 2 Сист. живл. Двиг/---
Гладков Г.Б./---
155-5 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
427-2
3 Іноземна мова за ПС
Пестушко А.В
131-2 4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Філософія
Мадаєва А.С.
312-1
5 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 6 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 3     2 Осн. техн. рем. авто
Шалапко 
158-5
4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
324-2 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
427-2
5 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 4 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
6 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5 5 Сис. автомат. Проект/----Мироненко, /--- 231-3
Середа 2     2 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5
3 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Пестушко А.В
214-2 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 4 орг.вир/ Діагност
Наконечна/Савченко
324-2/ 131-2
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 5 Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
Четвер 2 Філософія/ Економ
Мадаєва А.С./Наконечна
415-1/ 326-2 3 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
304-1 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2 114-1
4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 5 Осн. техн. рем. авто
Шалапко 
307-1
5 Сис. автомат. проект
Мироненко, 
231-3 6    
П'ятниця 2 Діагн.авто/Фіз.вих.
Савченко /Федін
131-2/спзал 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 4 Філософія/ Сист.живл.д
Мадаєва А.С./Гладков
411-1/155-5
4 Іноземна мова рівень В2
Пестушко А.В
214-2 5 Фіз вих
Федін
сп зал
5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 6 Сис. автомат. Проект Мироненко,   
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 3 Філософія
Мадаєва А.С.
311-1
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
6 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 5 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Пестушко 222, 219-2
Вівторок 3 Філософія
Мадаєва А.С.
401-1 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
4 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222,220-2
6 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 6 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2
Середа 2 Електрообл.поб.пр./
Енергозбер.2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
420-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
317-2
3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2 5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 6 Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 3 Електроустатк.підпр.1/
Економіка та організ.
Дрозд Д.А./Аверіна С.А.
428-2 2 Економ.а та організ./Ел.обл.поб.пр                     Аверіна/ Богуш 427-2
4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-1 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2
5 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 4 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Пестушко 222-2
219-2
6 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Гречана 222-2
322-2
5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222-2
219-2
П'ятниця 3 Філософія/-------
Мадаєва А.С./-------

301-1/
---
2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 419-2
4 Енергозбер.1/
Сист.керув.електропр.
Шаброва С.М/Савченко 
420-2/
131-2
3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
5 Іноземна мова за ПС
Гончарова Пестушко
222-2/
219-2
4 Сист.керув.ел/Електр.уст.
Савченко /Дрозд
131-2
428-2
6 Іноземна мова рівень В2 Гончарова, Гречана 222-2
322-2
5 Фіз.вих./Філософія
Коцегубов / Мадаєва
Сп.зал
305-1
    421 № ауд.      
Понеділок 3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
305-1 2    
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
324-2 3    
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 4    
6 Сис.автомат.проектув.
Шалапко І.О.
307-1 5    
Вівторок 2 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 4    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 5    
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 6    
Середа 2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 3    
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
402-1 4    
4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 5    
5 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 6    
Четвер 2 Автоматичні системи
Гладков Г.Б.
155-5 2    
3 Експл.та ремонт/
Сист.автом.проект
Литвиненко /Шалапко
410-1/
307-1
3    
4 Філософія/Комп.діагност.
Мадаєва/ Гладков
307-1/
155-5
4    
5 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 5    
П'ятниця 3 Фіз.вих./Осн.ох.праці
Федін Ю.М./Цап В.В.
Сп.зал
/301-1
2    
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
319-2 3    
5 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
6     5    
    418 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 3 Фінанс.-економ.аналіз/
Інформ.системи і тех.
Комліченко/Федотова
322-2/
322-2
4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1 4 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 216-2
Вівторок 1     1    
2     2    
3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
240-3 3 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 322-2
4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
вц 4 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
Середа 1     1 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 216-2
3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 3    
4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1 4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Ризикологія/Інвестування
Шепель Т.В.
322-2
3 РОБОТИ   3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 322-2
4 СТУДЕНТА   4    
П'ятниця 1 Аналогові та гібр. ЕОМ./
Мережеве програм.
Максимова О.Є./Багмет Т.Є
240-3/вц 1 ДЕНЬ  
2 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Комп'ютерні системи/-----
Нарожний О.В./--------
вц 3 РОБОТИ  
4     4 СТУДЕНТА  

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    405 № ауд.   481 № ауд.
Понеділок 2 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
312-1 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
231-3
3 Логіка
Мадаєва А.С.
402-1 4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
405-1
4 Статистика/---
Аблова Г.В./---
317-2/    ------ 5 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
243-3
5     6    
Вівторок 3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
402-1 3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
403-1
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4 Web-програмування
Левицький В.М.
413-1
5 Страх.в тур/ Орг. спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
312-1 5 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва 
219-2, 114-1
6     6 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
Середа 3 ДЕНЬ   3 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
241-3
4 КУРСОВОГО   4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
403-1
5 ПРОЕКТУВАННЯ   5 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
243-3
6     6    
Четвер 3 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
312-1 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
311-1
4 Іноземна мова (рівень В2)
Наумкіна О.В.
214-2 4 Іноземна мова р В2
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1
5 Логіка/ Основи менеджменту
Мадаєва/ Воробйова
411-1 5 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
243-3
6     6    
П'ятниця 3     3 Web-програмування/ Комп. сист. і мережі
Левицький/ Бабикін
236-3
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
405-1
5 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 5 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
241-3
6     6    
    411 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 3 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 3    
4 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
319, 324-2 4 Страхування
Ротань Н.В.
305-1
5 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
229-3 5 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
324-2
6     6    
Вівторок 3     3 Фіз. виховання/ Стратег. підприємства
Федін/ Комліченко
Сп.зал/ 323-2
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
218-2 4 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
322-2
5 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
229-3 5 Міжн. економіка
Живець А.М
322-2
6 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 6    
Середа 3 Економіка, організація
Шепель Т.В.
419-2 3 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 4 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
216-2
5 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
228-3 5 Проект.аналіз/Держ.рег.ек
Шепель Т.В.
322-2
6     6    
Четвер 3 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
229-3 3 ДЕНЬ  
4 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 4 КУРСОВОГО  
5 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 5 ПРОЕКТУВАННЯ  
6 Економіка, організація
Шепель Т.В.
319-2 6    
П'ятниця 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 4 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 323-2
4 Іноземна мова (рівень В2)
Сіденко, Гречана
322, 324-2 5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
5 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
228-3 6    
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Філософія
Мадаєва А.С.
406-1
5 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2
6 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 6 Сист.керув.електропр./ Електроустатк.підпр. 2
Савченко/ Дрозд
131-2/ 428-2
Вівторок 3 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Гречана
222, 428-2 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
6 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
Середа 2 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 КР
Аверіна С.А.
429-2
3 Електроустатк.підпр. 2/ Сист. керув. електропр.
Дрозд/ Савченко
428-2/ 131-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
420-2 5 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
420-2
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 2 КР
Аверіна С.А.
428-2 2 КП
Дрозд Д.А.
430-2
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
420-2 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
П'ятниця 3 Філософія
Мадаєва А.С.
414-1 3    
4 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2 5 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
6     6 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 241-3 3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
305-1
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 403-1
5 Теор.ймов. та мат. стат.
Сафонова Г.Ф.
405-1 5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
6 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1 6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 241-3
Вівторок 3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 3    
4 Іноземна мова  за ПС
Петречків О.М.
216-2 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
406-1
5 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1 5 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
6     6 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1
Середа 3     3 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
410-1
4 Проектний практикум
Левицький В.М.
413-1 4 Теор.ймов. та мат. стат.
Сафонова Г.Ф.
311-1
5 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
413-1 5 Проектний практикум
Левицький В.М.
414-1
6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 243-3 6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
241-3
Четвер 3 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
304-1 3 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
131-2
4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1
5 Проектний практикум
Левицький В.М.
413-1 5 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
405-1
6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
413-1 6    
П'ятниця 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко О.П.
216-2
4 Іноземна мова р В2
Петречків О.М.
218-2 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
413-1
5 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
413-1 5 Проектний практикум
Левицький В.М.
405-1
6     6    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
155-5
4 Іноземна мова за ПС
Пестушко А.В.
114-1 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
6 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 6    
Вівторок 3     3 Осн охор праці
Цап В.В
158-5
4 Сис. автомат. проект
Мироненко Н.В.
231-3 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
5 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
6 Діагн.авто/ Орг.та планув.
Савченко/ Наконечна
131-2/ 326-2 6 Орг.та планув./Діагн.авто
Наконечна/ Савченко
326-2/ 131-2
Середа 3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 3 Правила безп ДР/ Осн. техн. рем. авто
Сорокін/ Шалапко
158-5
4 Іноземна мова (рівень В2)
Пестушко А.В.
114-1 4 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
6 Осн. техн. рем. авто/ Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 6    
Четвер 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
219-2 3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Філософія
Мадаєва А.С.
410-1
5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 5 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
231-3
6 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 6 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
307-1
П'ятниця 3 Осн охор праці
Цап В.В
305-1 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Іноземна мова (рівень В2)
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
5 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
6     6    
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 3     3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1
4 Фізичне виховання      
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
229-3
5 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
413-1 5 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
6 Груп.дин.і комун
Карлова Н.І.
413-1 6    
Вівторок 3     3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
4 Професійна практика    Коленко В.В. 212-1 4 Сист.штучн.інтелекту
Нарожний О.В.
236-3
5 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
243-3 5 ООП
Багмет Т.Є.
236-3
6 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
243-3 6    
Середа 3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
236-3 3    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
5 Моделювання систем
Нарожний О.В.
236-3 5 Технол.проект./ Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
6     6    
Четвер 3  ----/Управл. IT-проект.
 ---/Арбузова Ю.В.
 -----/ ВЦ 3    
4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
136-3 4 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
5 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 212-1 5 Комп. сис./ Фіз. вих
Нарожний/ Федін
241-3/ Сп.зал
6     6    
П'ятниця 3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 3    
4 Модел. та аналіз ПЗ/ Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
136-3 4 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
5 Моделювання систем/ Професійна практика
Нарожний/ Коленко
136-3/ 212-1 5 ООП/ Сист. штучн. інтел
Багмет/ Нарожний
243-3
6     6    
    421 № ауд      
Понеділок 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
307-1 3    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
5 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 5    
6 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
307-1 6    
Вівторок 3 Експл.та ремонт двигунів
Литвиненко О.В.
305-1 3    
4 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5 4    
5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 5    
6     6    
Середа 3 Філософія
Мадаєва А.С.
423-2/ 428-2 3    
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 4    
5 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 5    
6     6    
Четвер 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Експл.та ремонт двигунів
Литвиненко О.В.
305-1 4    
4 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2 5    
5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 6    
П'ятниця 3 Іноземна мова (рівень В2)
Павліченко О.В.
220-2 3    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
5 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
307-1 5    
6     6