Херсонський політехнічний фаховий коледж
Національного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

На «27» травня 2024 р., (понеділок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

 

 

 

 

 

Групи 205, 231, 232, 251 виходять на заняття

 

 

 

Групи 271, 272, 252 йдуть на практику

 

 

 

У груп 311, 332 381 продовжується практика

 

 

 

 

 

 

241

3

Куцак

Чебукін

 

241

4

Чебукін

Комліченко

 

205

1

Додатково

Вічна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На «23» травня 2024 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

271

4

Додатково

Сорокін

 

372

2

Шалапко

Зіменс, Крижановський

 

372

3

Савченко

Крижановська

 

221

2

Зіменс

Воронова

 

221

3

Воронова

Федіна

 

331

3

Федіна

Савченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На «22» травня 2024 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

252

5

Додатково

Маляренко

 

371

3

Якушенко

Савченко (електрообл.авто)

 

371

4

Додатково

Якушенко

 

331

3

Савченко

Коцегубов

 

131

3

Мадаєва

Куцак (укр.літ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На «21» травня 2024 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

5

Додатково

Аносова, Наумкіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На «20» травня 2024 р., (понеділок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

 

 

 

 

 

 

Групи 252, 281, 331 виходять на навчання

 

 

Групи 251, 311, 332, 381 йдуть на практику

 

 

У груп 205, 231, 232 продовжується практика

 

 

 

 

 

 

371

3

Чебукін

Сорокін

 

331

2

Савченко

Дрозд (електроустаткув.)

 

372

2

Шалапко

Савченко (електрообл.авто)

372

4

Додатково

Шалапко

 

272

1

Додатково

Сорокін

 

382

3

Бездворний

Відсутня

 

382

1

Додатково

Федін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

          ЗАТВЕРДЖУЮ  
          Директор коледжу  
          _____________________ О.Є.Яковенко  
          *  
    111 № ауд.   121(171) № ауд
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Українська література
Удод Л.В.
 
2 Українська література
Удод Л.В.
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  4 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
 
Середа 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Іноз.мова/Хімія
Павліченко/Литвиненко
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4     4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М,
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Інформатика
Коленко В.О.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Історія/Хімія
Савенок/Литвиненко
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноз.мова/Укр. літ
СіденкоНГ/Удод Л.В.
  1 Укр. літ/Історія
Удод Л.В./Світюкова
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Іноземна мова
ПавліченкоО.В.
 
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4     4    
             
             
    131 № ауд.   151(105) № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
  1 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
2 Українська література
Куцак Т.О.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.,Носова
 
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Математика
Вічна О.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
 
4 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  4    
Середа 1 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
  1    
2 Математика
Давиденко Т.М,
  2 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Стегалюк
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
4     4 Біологія
Заболотна С.О.
 
Четвер 1 Біологія
Заболотна С.О.
  1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Куцак
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Історія/Іноз.мова
Світюкова/Гречана
  1 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Іноземна мова/Історія
Аносова/ Куліковська
 
4     4    
             
             
             
    152 № ауд.   161(141,191) № ауд.
Понеділок 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Математика
Давиденко Т.М,
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  1 Українська література
Шкарбуль ОВ.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Українська мова
Шкарбуль ОВ.
 
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4    
Середа 1     1 Математика
Кузякіна О.В.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Біологія
Заболотна С.О.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.,Носова
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Четвер 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Зарубіжна література
Шкарбуль ОВ.
 
3 Іноземна мова/Історія
Сіліщенко/Савенок
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
  1 Історія/Іноз.мова
Осадча/Сіденко
 
2 Укр. літ/Хімія
Ботвинюк/Литвиненко
  2 Хімія/Укр.літ
Литвиненко/Шкарбуль
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4    
             
    181 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Власенко О.М.
  1    
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
  2    
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Історія/Хімія
Світюкова/Литвиненко
  1    
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2    
3 Біологія
Заболотна С.О.
  3    
4     4    
Середа 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2    
3 Інформатика
РогоцькаН.Ю.Коленко
  3    
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1    
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2    
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
  1    
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2    
3 Укр.літ/Іноз.мова
Стегалюк/Власенко
  3    
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  4    
             
    Заступник директора з НР     __________________/Ротань Н.В./
             

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
*
    111 № ауд.   121(171) № ауд
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Інформатика
Коленко В.О.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г
 
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Географія
Матвієнко Т.В.
 
4 Географія
Матвієнко Т.В.
  4 Захист України
Заболотна С.О.
 
Середа 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Українська мова
Удод Л.В.
 
4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М.
  1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
 
2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г
 
4          
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Українська література
Удод Л.В.
 
3 Українська література
Удод Л.В.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4    
    131 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
  1    
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2    
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3    
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
  1    
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2    
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
  3    
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Середа 1 Фізична культура
Коцегубов С.А
  1    
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2    
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3    
4     4    
Четвер 1 Географія
Матвієнко Т.В.
  1    
2 Захист України
Заболотна С.О.
  2    
3 Іноземна мова
Гречана А.С.
  3    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1    
2 Українська література
Куцак Т.О.
  2    
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
  3    
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  4    
    151(105) № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Географія
Матвієнко Т.В.
 
3 Географія
Матвієнко Т.В.
  3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
 
4 Інформатика
Рогоцька,Носова
  4 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
Вівторок 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
 
4     4 Інформатика
Рогоцька,Носова
 
Середа 1 Захист України
Заболотна С.О.
  1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
  2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Математика
Давиденко Т.М.
 
4 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  4    
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
  1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
 
2 Фіз.виховання
Федін Ю.М.
  2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
3 .Заруб.літер
Ботвинюк О.В.
  3 Захист України
Заболотна С.О.
 
П'ятниця 1 Українська література
Стегалюк А.В.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Українська література
Ботвинюк О.В.
 
3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
  3 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
4     4    
    161(141,191) № ауд.   181 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  1 Географія
Матвієнко Т.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Захист України
Заболотна С.О.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4 Математика
Кузякіна О.В.
  4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Вівторок 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  4 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
Середа 1 Географія
Матвієнко Т.В.
  1    
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
4     4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
  1 Іноземна мова
Власенко О.М.
 
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
  2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
  3 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
4          
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
  1 Захист України
Заболотна С.О.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Українська література
Стегалюк А.В.
 
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
  3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
 
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
  1 Фізика
Семакова Т.О.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
 
3 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
  3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
4 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір
Крижановська О.В.
  4 Підгот.ДПА укр.мова/----
БотвинюкО.В./---------------
 
Вівторок 1 Підгот. ДПА іст.України/
Підгот. ДПА укр.мова
Савенок/Стегалюк
  1 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір
Крижановська О.В.
 
2 Матеріалознав.та матеріли в маш.буд.
Федіна І.В.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Матеріалознав.та матеріли в маш.буд.
Федіна І.В.
 
4 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
  4 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
 
Середа 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
2 Вища математика      
Кузякіна О.В.
  2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
3 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
  3 Українська мова за ПС
БотвинюкО.В.
 
4     4  ----/Підгот. ДПА іст.України
-------------/Савенок Л.А.
 
Четвер 1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
  1 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
 
2 Матеріалознав. та матер/
Взаємозам.,стандар.та тех.вим.
Федіна І.В./Крижановська
  2 Взаємозамін.,стандарт.та техн.вимір/
Матеріалознав. та матер
Крижановська/Федіна
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  3 Вища математика      
Кузякіна О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
  1 Інженерна та комп. граф.
Мироненко,Крижановський
 
2 Фізика
Семакова Т.О.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  4 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
 
    221 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
  2    
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  3    
4 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
  4    
Вівторок 1 БЖД/Підгот. ДПА укр.мова
Литвиненко/Удод
  1    
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  2    
3 Інж.та комп графіка
Зіменс Ю.В.
  3    
4 Осн.екол/-----------
Матвієнко/-------------
  4    
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1    
2 Укр. мова за ПС
Удод Л.В. 
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Опір матеріалів
Зіменс Ю.В.
  2    
3 Вища математика
Воронова Н.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 ТКМ/Підгот. ДПА іст.України
Федіна І.В./Осадча Л.С.
  1    
2 Фізика(вибір. розділи)
Подозьорова А.В.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4 Взаємозам., станд. та технічні вимір/І
нж.та комп граф
Рябініна О.М./Зіменс О.В.
  4    
    231 № ауд   232 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Вища математика      
Давиденко Т.М.
 
2 Електричні апарати
Клєпов В.П.
  2 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
 
3 ТОЕ
Савченко С.О
  3 Електричні апарати
Клєпов В.П.
 
4 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
  4 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
Вівторок 1 Вища математика      
Давиденко Т.М.
  1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
  2 Укр. мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Куцак  Т.О.
 
3 Укр. мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Куцак  Т.О.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4 БЖД
Литвиненко Т.О.
 
Середа 1 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  1 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
 
2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Осн.екології
Матвієнко Т.В.
 
4 БЖД
Литвиненко Т.О.
  4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
  2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Давиденко Т.М.
 
3 Підгот. ДПА іст.України/
Електричні апарати
Світюкова/Клєпов
  3 Електричні апарати/
Підгот.ДПА історія
Клєпов В.П./Осадча Л.С.
 
4     4 ТОЕ/------------
Шаброва С.М./-------------
 
П'ятниця 1 ТОЕ/-------------------
Савченко С.О/--------------
  1    
2 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Давиденко Т.М.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
 
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  3 Інженерна та комп. граф.
Крижановський Б.Ю.
 
4 Осн.екології
Матвієнко Т.В.
  4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
 
    241 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
  2    
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  3    
4 Страхування
Чебукін Ю.В.
  4    
Вівторок 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
  2    
3 Іст.та культ. України
Савенок Л.А.
  3    
4 Охорона праці
Живець А.М.
  4    
Середа 1 Госп.законодавство
Ротань Н.В.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Підгот. ДПА математика/
Фізична культура
Кузякіна/Береговий
  3    
4     4    
Четвер 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Економіка
Чебукін Ю.В.
  2    
3 Статистика
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА іст.України  
Шкарбуль/Савенок
  3    
4     4    
    205 № ауд.   251 № ауд.
Понеділок 1     1 Інж. та комп. графіка
Носова,Коленко
 
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
  2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
Вівторок 1 Українська мова за ПС/
Техн.і орг.тур.обсл
Стегалюк/Матвієнко
  1 Бази даних
Рогоцька,Арбузова
 
2 Прав.регулюв
Мадаєва А.С.
  2 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
 
4 Вища математика
Вічна О.В.
  4 Фізика
Семакова Т.О.
 
Середа 1 БЖД/Екологія
Матвієнко Т.В.
  1 БЖД/Екологія
Матвієнко Т.В.
 
2 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА матем 
Стегалюк/Вічна
  2 Підгот. ДПА укр.мова/
Підготовка ДПА матем 
Стегалюк/Вічна
 
3 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Аносова
 
Четвер 1     1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
 
2 Географія туризму
Куліковська Н.М.
  2 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
  3 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
4  Вища математика
Вічна О.В.
  4 Інж. та комп. графіка
Носова,Коленко
 
П'ятниця 1     1 Лін.алгебра та ан.геом./
Люд.-маш. інтерфейс
Вічна О.В./Маляренко А.О.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Підгот. ДПА іст.України/
Іноземна мова за ПС
Куліковська/
Сіліщенко,Аносова
  3 Підгот. ДПА іст.України/
Іноземна мова за ПС
Куліковська/
Сіліщенко,Аносова
 
4 Вища матем/Орг.екскурс. обсл.
Вічна О.В./Куліковська Н.М.
  4 Бази даних
Рогоцька,Арбузова
 
    252 № ауд.   281 № ауд.
Понеділок 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
  1 Іст.та культ.України
Світюкова С.Г.
 
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
  3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
  4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Аносова
 
Вівторок 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
  1 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
  2 Фізика
Семакова Т.О.
 
3 Фізична культура
Федін Ю.М.
  3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
 
4 Підгот. ДПА іст.Укр/БЖД
Куліковська/Заболотна
  4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
Середа 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  1 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
2 Лін.алгебра та ан.геом./
Осн.еколог
Вічна О.В./Матвієнко
  2 Осн.еколог/
 Інж. та комп. графіка
Матвієнко/Носова,Рогоцька
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Власенко
  3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Аносова
 
4 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
 
Четвер 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
  1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
2 Бази даних
Арбузова, Рогоцька
  2 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Рогоцька
  3 Підгот. ДПА укр.мова/
Підгот. ДПА іст.Укр
Куцак/Світюкова
 
4 Фізика
Семакова Т.О.
  4 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
 
П'ятниця 1 Люд-маш.інтерф/
Підготовка ДПА матем 
Маляренко/Давиденко
  1 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
2 Охорона праці
Бабикін С.О.
  2 Іноз.мова за ПС/БЖД
Наумкіна, Аносова/ Заболотна
 
3 Іноземна мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Сіліщенко,Власенко/ Ботвинюк
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4 Фізична культура
Федін Ю.М.
  4 Основи програмування
Філонюк, Носова
 
  5     5 Підгот.ДПА матем /--------
СафоноваГ.Ф./--------------
 
    261 № ауд.   291  
Понеділок 1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  1    
2 Охорона праці
Живець А.М.
  2 Охорона праці
Живець А.М.
 
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
4 Статистика
Аблова Г.В.
  4 Статистика
Аблова Г.В.
 
Вівторок 1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
  1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Кузякіна О.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
 
3 Українська мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Шкарбуль О.В.
  3 Українська мова за ПС/
Підгот. ДПА укр.мова
Шкарбуль О.В.
 
4      Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4      Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
Середа 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
  1 Екон.середов./-------
Чебукін Ю.В./---------
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Фіскал.адмін./Статистика
Живець/Аблова
  3 Госп.законод/Статистика
Ротань/Аблова
 
4     4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
 
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Сіденко
 
2 Фін.облік/Осн.оподат
Комліченко/Живець
  2 Економіка підпр./
Економ.і нормув.праці
Аблова Г.В.
 
3 Підгот. ДПА іст.Укр/
Управл.облік
Осадча/Живець
  3 Підгот. ДПА іст.Укр/
Фін.облік
Осадча/Комліченко
 
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
  1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
 
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
  2 Вища математика
Кузякіна О.В.
 
3 Інф. та комп. тех
Рогоцька,Носова
  3 Інф. та комп. тех
Рогоцька,Носова
 
4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
  4  
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
  1    
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  2 Інж. та комп. графіка
Зіменс,Мироненко
 
3 Інж. та комп. графіка
Зіменс,Мироненко
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  4 Вища математика/
Підготовка ДПА матем      
Воронова Н.В.
 
Вівторок 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Наумкіна О.В.
  1 Підгот. ДПА укр.мова/
Взаємозам., станд.
Удод/Рябініна
 
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Фізика(вибір розділи)
Подозьорова А.В.
  3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Наумкіна О.В.
  4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
 
Середа 1      Технічна механіка/
Взаємозам., станд.
Чебукіна В.Ф./РябінінаО.М.
  1 ---------/Технічна механіка
---------/Чебукіна В.Ф.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Вища математика
Воронова Н.В.
 
3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  3 ТКМ/Інж. та комп. граф
Федіна/Зіменс,Мироненко
 
4
  4 Взаємозам.стандрат.та тех.вимір
Рябініна О.М.
 
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
2 Підгот. ДПА іст.Укр/
Підгот. ДПА укр.мова
Осадча/Удод
  2 Технології: Автомобілі/
Підгот. ДПА іст.Укр
Сорокін О.М./Осадча Л.С.
 
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Автомобілі./ТКМ
Сорокін/Федіна
  1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Наумкіна О.В.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Вища математика
Воронова Н.В.
  3 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
 
4 Інж. та комп. граф/-------------
Зіменс,Мироненко/-------------
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Наумкіна О.В.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Крижановський
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
Вівторок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Крижановський
  1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
  4 Математика      
Кузякіна О.В.
 
Середа 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
3 Осн.екології/БЖД
Матвієнко Т.В
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4 Математика      
Кузякіна О.В.
  4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  2 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
 
3 Математика      
Кузякіна О.В.
  3 Осн.екології/БЖД
Матвієнко Т.В
 
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/
Інформ. та комп.техн
Подозьорова/Мироненко, Крижановський
  1 Інформ. та комп.техн / Фізика і астрономія
Мироненко, Крижановський/ Подозьорова А.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Математика      
Кузякіна О.В.
 
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
4 Технічна механіка/--------
Чебукіна В.Ф./------------
  4  ------------/Технічна механіка
-------------/Чебукіна В.Ф.
 
    221 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
  1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2    
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3    
4 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
  4    
Вівторок 1 Українська мова
Удод Л.В.
  1    
2 Математика      
Воронова Н.В.
  2    
3 Фізика і астрономія/ Прикладна хімія
Подозьорова/Литвиненко
  3    
4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
  4    
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  3    
4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
  4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  1    
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2    
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  1    
2 Математика      
Воронова Н.В.
  2    
3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
  3    
4 Інж. та комп. графіка/------
ЗіменсЮ.В./------------- 
  4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Тех.мех
Зіменс Ю.В.
  1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮ.П.
  2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
3 Фізика (вибірк. розділи)
Семакова Т.О.
  3 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
4 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
  4 Іноземна мова за ПС
СіденкоН.Г.
 
Вівторок 1 ТОЕ
Савченко С.О.
  1 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
 
3 Українська мова
Куцак Т.О.
  3 Фізика і астрономія/ Фізика (виб. розділи)
СемаковаТ.О./Подозьорова А.В.
 
4     4 Українська мова
Куцак Т.О.
 
Середа 1 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Математика
Давиденко Т.М.
 
2 Іноземна мова за ПС
АносоваЮ.П.
  2 Тех.мех/Фізична культ
Зіменс Ю.В./Коцегубов С.А.
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Іноземна мова за ПС
СіденкоН.Г.
 
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  4    
Четвер 1 ТОЕ
Савченко С.О.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Математика
Давиденко Т.М.
  2 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  3 ТОЕ
Шаброва С.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн. економ.теорії/ Екон.
Наконечна В.І.
  1 Тех.мех
Зіменс Ю.В.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Математика
Давиденко Т.М.
 
3 Українська мова
Куцак Т.О.
  3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
4 Фіз.культура/Тех.мех
КоцегубовС.А./Зіменс Ю.В.
  4 Українська мова
Куцак Т.О.
 
    241 № ауд     № ауд.
Понеділок 1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  1    
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2    
3 Економ,організ. та планув.підприємства
Чебукін Ю.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1  -----------/Основи екології
----------/МатвієнкоТ.В.
  1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2    
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  3    
4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  4    
Середа 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  2    
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3    
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4    
Четвер 1 Історія: Укр.і світ/ БЖД
Савенок Л.А./Савенок Л.А.
  1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  2    
3 Осн.екон.теорії/Економ
Аблова Г.В.
  3    
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
  1    
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2    
3 Фіз.культура/Математика
Береговий /Кузякіна
  3    
4     4    
    205 № ауд.   251 № ауд.
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Підготовка ДПА матем.
Вічна О.В.
  2 Підготовка ДПА матем.
Вічна О.В.
 
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
  3 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
4 Фізика і астр/Системи забез.якості
Семакова Т.О./Куценко О.І.
  4 Фізика і астр/---------
Семакова Т.О./-------------
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Математика
Вічна О.В.
 
3     3 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
 
4     4    
Середа 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4     4 Осн. програмування
Філонюк, Носова
 
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
  2 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
3 Математика
Вічна О.В.
  3 Математика
Вічна О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
 
2 Фізична культура
Федін Ю.М.
  2 Фізична культура
Федін Ю.М.
 
3 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
  4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Сіліщенко
 
    252 № ауд.   281 № ауд.
Понеділок 1 Осн. економ.теорії/ Економіка
Аблова Г.В.
  1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  3 Українська мова
Куцак Т.О.
 
4  -------------/Фізика і астр.
------------/Семакова Т.О.
  4 Підготовка ДПА матем.
Сафонова Г.Ф.
 
Вівторок 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
 
4 Осн. програмування
Філонюк, Носова
  4 Системи управ. якістю
Куценко О.І.
 
Середа 1 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
  1 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Носова Г.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 ТЕМК
Бездворний,Бабикін
 
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Четвер 1 Фізична культура
Федін Ю.М.
  1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Українська мова
Куцак Т.О.
 
3 Підготовка ДПА матем.
Давиденко Т.М.
  3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
 
4     4 Фізика і астрономія/---------
Рогоцька Н.Ю./-----------------
 
П'ятниця 1 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
  1 Математика
Сафонова Г.Ф.
 
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
3 Математика
Давиденко Т.М.
  3 ТЕМК
Бездворний,Бабикін
 
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  4 Осн.екон.теорії/Економ.
Аблова Г.В.
 
    261 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
Вівторок 1     1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
 
3 БЖД/Фізика і астр.
Савенок/Семакова
  3 БЖД/Фізика і астр.
Савенок/Семакова
 
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Середа 1 Господар. законодав.
Ротань Н.В.
  1  ------------/Економіка підпр.
------------/Аблова Г.В.
 
2 Математика
Кузякіна О.В.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4 Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
  4 Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
 
Четвер 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
  1 Підготовка ДПА матем.
Кузякіна О.В.
 
2 Осн.екон.теорії/Екологія
Аблова Г.В./Матвієнко Т.В.
  2 Осн.екон.теорії/Екологія
Аблова Г.В./Матвієнко Т.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Сіденко 
 
4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
  4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
2 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
  2 БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
 
3 Українська мова
Удод Л.В.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
  4 Фізична культура
Береговий М.М.
 
Вівторок 1 Осн.економ.теорії/Екон.
Наконечна В.І.
  1 Ін.мова за ПС(1підгрупа)
НаумкінаО.В
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Інж. та комп. графіка
ЗіменсЮВ,МироненкоНВ
 
3 Математика
Воронова Н.В.
  3 Українська мова
Удод Л.В.
 
4 БЖД/Прикладна хімія
Литвиненко Т.О.
  4 Осн.економ.теорії/Екон.
Наконечна В.І.
 
Середа 1     1 Підготовка ДПА матем.
Воронова Н.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 ТКМ
Федіна І.В.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
4 Технології: Автомобілі/
Основи екології
Сорокін О.М./Матвієнко Т.В.
  4 Основи екології/
Технології: Автомобілі
МатвієнкоТ.В./Сорокін О.М.
 
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
  1 Ін.мова за ПС(2підгрупа)
НаумкінаО.В
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Математика
Воронова Н.В.
 
3 Математика
Воронова Н.В.
  3 Фізична культура
Береговий М.М.
 
4 Ін.мова за ПС(1підгрупа)
НаумкінаО.В
  4    
П'ятниця 1 Ін.мова за ПС(2підгрупа)
НаумкінаО.В
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Фізика і астрономія/
Інж. та комп. графіка
Подозьорова/Мироненко,Зіменс
  2 Інжен. та комп графіка/ Фізика і астрономія
Зіменс, Мироненко/Подозьорова
 
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  3 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
 
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   341 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання/
Турист. ресурси України
Рибкін/Куліковська
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
2 Психологія
Матвієнко Т.В.
  2 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
3     3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
 
4     4    
Вівторок 1 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
  1 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
 
2 Рекреац.географ/
Орг.готел.та рестор.обсл.
Матвієнко Т.В.
  2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
 
3     3 Податкова система
Живець А.М.
 
4     4    
Середа 1     1 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
 
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
 
3 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
4 Друга ін.мова тур.індустр.
Вареник А.О.
  4    
Четвер 1     1 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
 
2 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
  2 Комерцій.товарознав.
Наконечна В.І.
 
3 Турист. ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Под.сист./Бірж.діялність
Живець А.М./Чебукін Ю.В.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Електронна комерція
Наконечна В.І.
 
2 Основи менеджменту/
Інф.системи і технології
Чебукін Ю.В./Наконечна
  2 Податкова система
Живець А.М.
 
3 Орг.готел.та рестор.обсл.
Матвієнко Т.В.
  3 Бірж.діялність
Чебукін Ю.В.
 
4  КП
Чебукін Ю.В.
  4    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1  КП
Рябініна О.М.
  1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Осн.розрах.дет. маш
Рябініна О.М.
  2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
3 Техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  3 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
 
4 Обл.для форм.поверх дет
Рябініна О.М.
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  1 Системи двигунів
Шалапко О.І.
 
2 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  2 Експл. та рем. двигунів
Шалапко О.І.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
4 Охорона праці
Федіна І.В.
  4    
Середа 1 Техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  1  КП
Якушенко С.О.
 
2 Основи CAМ-систем
Крижановська О.В.
  2 Газова динаміка
Шалапко О.І.
 
3 Осн.розрах.дет. маш
Рябініна О.М.
  3 Техн.склад.та випр.двиг
Шалапко О.І.
 
4     4 Економ.підприєм.
Чебукін Ю.В.
 
Четвер 1 Обл.для форм.поверх дет
Рябініна О.М.
  1 Системи двигунів
Шалапко О.І.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
3 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  3 Експл. та рем. двигунів
Шалапко О.І.
 
4     4    
П'ятниця 1 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  1 Експл.та обслугов.машин.
Шалапко О.І.
 
2 Основи CAМ-систем
Крижановська О.В.
  2 Газ. динам/Економ.підпр.
Шалапко/Чебукін
 
3 Охорона праці
Федіна І.В.
  3 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
 
4     4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
  1    
2 Основи пром. електр
Савченко С.О.
  2 Електроустаткув.ен.обл
Дрозд Д.А.
 
3 Енергозбереж.та енерг.менедж
Шаброва С.М.
  3 Осн.електроенергетика
Дрозд Д.А.
 
4     4 Проек.сист.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
 
Вівторок 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
  1 Електробезпека/Ел.освітл
Дрозд Д.А.
 
2 Електропостач.підпр
Дрозд Д.А.
  2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
3 Електроустаткув.підпр
Дрозд Д.А.
  3 Основи пром. електр/
Комп. техніка та прогр.
Савченко/Шаброва
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
  4    
Середа 1     1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Електробезпека
Дрозд Д.А.
  2 Основи пром. електр
Савченко С.О.
 
3 Основи пром. електр
Савченко С.О.
  3 Електроустаткув.ен.обл
Дрозд Д.А.
 
4 Автоматика/Комп. техніка та прогр.
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
  4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
 
Четвер 1 Електропостач.підпр
Дрозд Д.А.
  1   ---------/Проек.сист. нетрад.енергетики
----------/Клєпов В.П.
 
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  2 Електричне освітл.
Дрозд Д.А.
 
3 Охорона праці
Федіна І.В.
  3 Електробезпека
Дрозд Д.А.
 
4     4 Осн.електроенерг/---------
Дрозд Д.А./------------------
 
П'ятниця 1 Електробезпека/
Основи пром. електр
Дрозд Д.А./Савченко С.О.
  1    
2 Електроустаткув.підпр
Дрозд Д.А.
  2 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
 
3 Комп. техніка та прогр.
Шаброва С.М.
  3 Основи пром. електр
Савченко С.О.
 
4     4 Охорона праці
Федіна І.В.
 
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1 Економіка
Чебукін Ю.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.,Багмет Т.Є.
 
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
  3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
4 Теорія ймовірност
Сафонова Г.Ф.
  4    
Вівторок 1 Економіка
Чебукін Ю.В.
  1    
2 Дискр.матем.
Вічна О.В.
  2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
 
3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
4     4 Теорія ймовірност
Сафонова Г.Ф.
 
Середа 1 Бухг.облік/Теор.ймовір.
Комліченко/Сафонова
  1 Дискр.матем./Економіка
Вічна О.В./Чебукін Ю.В.
 
2 ООП/Осн.прог.інженерії
Багмет,Носова/
Коленко,Багмет
  2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
3 Методи і зас. КІТ
Левицький В.М.
  3 Теорія ймовірност/ООП
Сафонова/Багмет,Носова
 
4     4    
Четвер 1 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
  1 Дискр.матем.
Вічна О.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
 
3 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  3 Бухг.облік/Осн.прог.інж
Комліченко/Коленко
 
4     4    
П'ятниця 1 Економіка/Дискр.матем.
Чебукін Ю.В./Вічна О.В.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
  2 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Методи і зас. КІТ
Левицький,Маляренко
 
4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
    361 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1     1    
2     2 Ін.систем і технол в обл
Наконечна В.І.
 
3 Обл.і опод.МП/Под.система
Живець А.М.
  3 Планув.і контр.діял/
Под.система
Аблова Г.В./Живець А.М.
 
4 Облік у гал. екон.діял.
Комліченко О.О.
  4 Управлін.витратами
Живець А.М.
 
Вівторок 1     1    
2 Податкова система
Живець А.М.
  2 Податкова система
Живець А.М.
 
3 Контроль і ревізія
Комліченко О.О.
  3 Організація вироб
Аблова Г.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
  4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
Середа 1 Податкова система
Живець А.М.
  1 Податкова система
Живець А.М.
 
2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
  2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
3 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
  3    
4     4  КР
Аблова Г.В.
 
Четвер 1 Обл.і опод.МП
Живець А.М.
  1 Обгрунт.госп.рішень
Чебукін Ю.В.
 
2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
  2 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В
 
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Управлін.витратами/
Обгрунт.госп.рішень
Живець А.М./Чебукін Ю.В.
 
2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
  2 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
3 Облік у гал. екон.діял./
Контроль і ревізія
Комліченко О.О.
  3 Планув.і контр.діял
Аблова Г.В.
 
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  1 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
2 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
  2 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
3 Економіка підприємства
Чебукін Ю.В.
  3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4  КП
Якушенко С.О.
  4    
вівторок 1 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  1    
2 Діагност.автом
Савченко С.О.
  2 Сучас.комп технол в авто
Зіменс,Крижановський
 
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Намкіна
 
4     4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  1 Діагност.автом
Савченко С.О.
 
2 Сучас.комп технол в авто
Зіменс,Крижановський
  2 Економіка підприємства
Чебукін Ю.В.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Сучас.комп технол в авто/
Основи техн. машинобуд.
Зіменс,Крижановський/
Крижановська О.В.
 
4     4  КП
Шалапко І.О.
 
Четвер 1 Основи техн. машинобуд./
Електрообл.авто
Крижановська/Савченко
  1 Електрообл.авто/---------
Савченко С.О./---------------
 
2 Діагност.автом
Савченко С.О.
  2 Основи технол ремонту
Шалапко І.О.
 
3 Економіка підприємства/
Сучас.комп технол в авто
Чебукін/ЗіменсКрижанов
  3 Діагност.автом
Савченко С.О.
 
4     4  ---------/Економіка підпр.
----------/Чебукін Ю.В.
 
П'ятниця 1 Ін. мова за ПС(1 підгрупа)
Павліченко О.В.
  1    
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
4 Ін. мова за ПС(2 підгрупа)
Павліченко О.В.
  4 Основи техн. машинобуд.
Крижановська О.В.
 
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
  2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко,Наумкіна
  3 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
 
4 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  4    
Вівторок 1 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  1 Системне програмув.
Левицький В.М.
 
2 Системне програмув.
Левицький, Коленко
  2 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3 Правознавство
Мадаєва А.С.
 
4     4    
Середа 1     1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Системне програмув.
Левицький, Коленко
  2 Фіз.вихов./Периф.пристр.
ФедінЮ.М./БездворнийІ.І
 
3 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
  3    
4 Правознавство/
Комп.сист.та мережі
Мадаєва А.С./Бабикін С.О
  4    
Четвер 1 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
  1    
2 Фіз.вихов.
Федін Ю.М.
  2 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Власенко,Наумкіна
  3 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Архіт. комп/Сист.програм
Максимова/Левицький
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
  2 Системне програмув.
Левицький В.М.
 
3 Правознавство
Мадаєва А.С.
  3 Проект.мікропроц.сист.  
Філонюк Г.О.
 
4     4    
    318       № ауд.
Понеділок 1 ООП
Багмет Т.Є.
  1    
2 Систем.програм. заб.
Сафонов М.С.
  2    
3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
  3    
4     4    
Вівторок 1     1    
2 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
  2    
3 Парал.та розпод.обч.
Багмет Т.Є.
  3    
4 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
  4    
Середа 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1    
2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.   2    
3 Візуал.програмув./
Менедж.та маркетинг
Багмет Т.Є./Ротань Н.В.
  3    
4     4    
Четвер 1 Менедж.та маркетинг
Ротань Н.В.
  1    
2 ООП/Парал.та розпод.обч
Багмет Т.Є.
  2    
3 Теор. інф. та кодув./
Лінійні інтегр.схеми
Коленко/Максимова
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2    
3 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П.   4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    305 № ауд.   341 № ауд.
Понеділок 1     1 Логістика
Живець А.М.
 
2     2 Ціноутворення
Живець А.М.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
АносоваЮ.П
  3 Комерцій. Товарознав./ Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
4 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  4    
Вівторок 1 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко /Маляренко
  1 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  2 Фін., грош.обіг і кредит/ Біржова діяльність
Ротань Н.В./Чебукін Ю.В.
 
3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
  3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
 
4     4    
Середа 1 Основи менеджменту/ Основи маркетингу
Чебукін Ю.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
 
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
  2 Комерцій. товарознав.
Наконечна В.І.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд.
АносоваЮ.П
  3 Основи підпр.діяльності
Живець А.М.
 
4     4    
Четвер 1     1 Інформ системи і технол.
Наконечна В.І.
 
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
  2 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
 
3 Ін.мова (англ) тур.інд./Фіз.вих
АносоваЮ.П/Рибкін А.В.
  3 Логістика/Ціноутворення
Живець А.М.
 
4     4    
П'ятниця 1 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  1 Фін., грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
 
2 Основи маркетингу
Чебукін Ю.В.
  2 Основи підпр.діяльності
Живець А.М.
 
3 Друга ін.мова т.і./---------
Вареник А.О./-----------
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4     4    
    311(312) № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Механ.та приводи машин/ Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  2 Іноземна мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  3 Інж. та комп.графіка
Зіменс,Крижановський
 
4     4  ------------/Ін.мова заПС(2підгрупа)
-----------/Павліченко О.В.
 
Вівторок 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  2 Деталі машин
Рябініна О.М.
 
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
Середа 1 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  1 Іноземна мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
 
2 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
  2 Сист.забезпеч.якості/
Інж. та комп.графіка
Куценко/Зіменс, Крижановський
 
3 Загал.електрон.з осн.
Богуш А.Р.
  3 Будова автом. і двиг.
Сорокін О.М.
 
4 Сист. забезпечення якості
Куценко О.І.
  4    
Четвер 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
  1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
  3 Будова автом. і двиг./
ТО теплотехніки
СорокінО.М./КуценкоС.Д.
 
4     4 КР
Зіменс Ю.В.
 
П'ятниця 1     1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
 
2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
  2 Ін.мова заПС(1підгрупа)/ Деталі машин
Павліченко/ Рябініна
 
3 Механізми та приводи машин
Рябініна О.М.
  3 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
 
4 Інж.та комп.графіка
Мироненко Н.В., КрижановськийБ.Ю.
  4    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електропост.підпр.і цивіл.споруд / Електр.та технічні вимір
ВасеньоваЮ.О./Дрозд Д.А.
  1 Електр.та технічні вимір/ Основи стандартизації
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
 
2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
4 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  4    
Вівторок 1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  1 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
2 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
  2 Осн.електроенергетика і електропостачання
Васеньова Ю.О.
 
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  3 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
 
4     4    
Середа 1 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
  1 Електричні машини
Богуш А.Р.
 
2 Електричні машини
Богуш А.Р.
  2 Основи стандартизації
Шаброва С.М.
 
3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
  3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4     4 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
 
Четвер 1 Електр.та технічні вимір
Дрозд Д.А.
  1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
2 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
  2 Осн.електроенергетика і електропостачання
Васеньова Ю.О.
 
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
  3 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Електричні машини
Богуш А.Р.
  1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
 
2 Електропост.підпр.і цивіл.споруд
Васеньова Ю.О.
  2 Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
 
3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
  3 Сист.забезпеч.якості
Куценко О.І.
 
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
 
2 Комп.схемотехніка 
Бабикін С.О.
  2 Архіт. комп.  
Бездворний,Бабикін С.О.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  3 Комп.схемотехніка 
Бабикін С.О.
 
4     4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Рогоцька
 
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Архіт. комп.  
Бездворний,Бабикін С.О.
  3 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
 
4 Алгор. та структ.даних
 Левицький,Багмет
  4    
Середа 1 Бази даних(поділ 2 підгрупа)  
Рогоцька Н.Ю.
  1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
 
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
 
3 Бази даних  
Рогоцька Н.Ю.
  3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  4    
Четвер 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
  1 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
 
2 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.
  2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
 
3 Комп.схемотехніка /
Архіт. комп.   
Бабикін С.О./ Бездворний
  3 Архіт. комп. / Комп.схемотехніка  
Бездворний/Бабикін С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Об'єктно-ор. програмув./
Алгор. та структ.даних
Багмет,Носова/Левицький,Багмет
  1 Алгор. та структ.даних/
Об'єктно-ор. програмув
Левицький,Багмет/Багмет,Носова
 
2 Бази даних  
Рогоцька Н.Ю.
  2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
 
3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
  3 Бази даних  
Арбузова Ю.В.,Рогоцька
 
4     4    
    361 № ауд.   391 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
  2 Бюджетування/ Орг. виробн.
Аблова Г.В.
 
3 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
  3 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
 
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
  4 Фізичне вих.
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 1     1  ---------------/Ціноутворення
-----------------/Живець А.М.
 
2  ------Фінанси, грош.обіг і кредит
-------------------/Ротань Н.В.
  2 Обгрунтув.госп.рішень/
Фінанси, грош.обіг і кредит
Чебукін Ю.В./Ротань Н.В.
 
3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  3 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
4 Управлін.обл.
Живець А.М.
  4 Планув.і контроль діял
Аблова Г.В.
 
Середа 1     1 Ін.систем і техн. в обл.
Наконечна В.І
 
2 Фінанси, грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
  2 Фінанси, грош.обіг і кредит
Ротань Н.В.
 
3 Облік і звіт в БУ
Аверіна С.А.
  3 Організація виробництва
Аблова Г.В.
 
4 Ін.систем і техн. в обл.
Наконечна В.І
  4 Ціноутворення
Живець А.М.
 
Четвер 1 Управлін.обл.
Живець А.М.
  1 Бюджетування
Аблова Г.В.
 
2 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
  2 Осн підприєм.діял
Живець А.М.
 
3 Облік у галузях економ.діял.
Комліченко О.О.
  3  -----------/Ін.систем і техн. в обл.
------------/Наконечна В.І
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.,СіденкоН.Г.
  1 Іноз. мова за ПС
Сіліщенко О.П.,СіденкоН.Г.
 
2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
  2 Менедж. і маркетинг
Ротань Н.В.
 
3 Ін.систем і технол в обліку
Наконечна В.І.
  3    
4     4    
    371 № ауд.   372 № ауд.
Понеділок 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  1    
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
3 Ін.мова за ПС (1підгрупа)
Павліченко О.В.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 КР
Крижановський Б.Ю.
  4 Ін.мова за ПС/------------------------
Павліченко,Наумкіна/-------------
 
Вівторок 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
 
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  2 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  3 Інж.та комп.графіка
ЗіменсЮ.В.,КрижановськийБ.Ю.
 
4 Ін.мова за ПС (2підгрупа)
Павліченко О.В.
  4    
Середа 1     1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  2 Ін.мова за ПС
Павліченко О.В.,Наумкіна О.В
 
3 Інж.та комп.графіка
КрижановськийБ.Ю.,ЗіменсЮ.В.
  3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
4 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
  4    
Четвер 1 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
  1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
 
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
  2 Тех.експлуат.авто
Шалапко І.О.
 
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  3 Інж.та комп.графіка
ЗіменсЮ.В.,КрижановськийБ.Ю.
 
4 Ін.мова за ПС (1підгрупа)/-----
Павліченко О.В./---------------------
  4    
П'ятниця 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
  1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Сист.забез.якості/
Ін.мова за ПС(2 підгрупа)
Куценко/Павліченко
  2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
 
3 Інж.та комп.графіка
КрижановськийБ.Ю.,ЗіменсЮ.В.
  3 Викор. експ. матер.
Шалапко І.О.
 
      4  ---------/ Сист.забезпеч.якості
-------------/Куценко О.І.
 
4     5 КР
Зіменс Ю.В.
 
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
  1  -----------------/Архіт. комп'ютерів
---------------/Максимова О.Є.
 
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.,Волошин В.П.
  2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
 
3 Електрорадіовим.
Бездворний,Волошин В.П.
  3 Дискретна математика
Вічна О.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Організація БД/-------------------
Маляренко, КоленкоВВ/--------
  1 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
 
2 Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  3 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП, 
 
4 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  4    
Середа 1 Електрорадіовим.
Бездворний,Волошин В.П.
  1    
2 Дискретна математика
Вічна О.В.
  2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
 
3 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  3 Осн.метрології, станд./
Фізичне виховання
Волошин В.П./Федін Ю.М.
 
4     4 Організація БД
Маляренко А.О,
 
Четвер 1 Комп. схемотехніка /
Електрорадіовим.
Волошин В.П../БездворнийІ.І.
  1      
2 Осн.метрології, станд.
Волошин В.П.
  2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
3 Іноземна мова за ПС
НаумкінаОВ,ВласенкоОМ
  3   Комп. схемотехніка  
Волошин В.П.

 
4     4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  1    
2 Організація БД
Маляренко, КоленкоВВ
  2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
 
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.,Волошин В.П.
  3 Організація БД
Маляренко А.О,
 
4  ------------/Дискретна математика
-------------/Вічна О.В.
  4    
    318 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
  2    
3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
 Аносова Ю.П.
  4    
Вівторок 1 Системне програм./Комп. мережі
Левицький/Бабикін
  1    
2 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
  2    
3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
  3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Фізика
Семакова Т.О.
  2    
3 Систем.програм. забез.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Системне програм.
Левицький В.М.
  4    
Четвер 1     1    
2 Комп.мережі
Бабикін С.О.
  2    
3 Фіз.вихов
Федін Ю.М.
  3    
4 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
  4    
П'ятниця 1     1    
2 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
  2    
3 Систем.програм. забез.
Сафонова Г.Ф.
  3    
4 Фізика/Архітект. комп
СемаковаТ.О./Максимова О.Є.
  4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Безпека прог. та даних
Коленко В.В.
  2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.  
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
4     4 Ана.та гібр. ЕОМ./--------
Максимова О.Є./---------
 
Вівторок 1 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  1    
2 Сист.штучного інтелекту                    Сафонов М.С.   2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
3 Управл. IT-проект./---------
Арбузова Ю.В./--------------
  3 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
Середа 1 ДЕНЬ   1 ДЕНЬ  
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 РОБОТИ   3 РОБОТИ  
4 СТУДЕНТА   4 СТУДЕНТА  
Четвер 1 Груп. динаміка і комун.
Багмет Т.Є.
  1    
2 Іноземна мова ПС/
Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  2 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
3     3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
4     4    
П'ятниця 1 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  1    
2 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
3     3 Комп'ютерні системи
Сафонов М.С.
 
4     4 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
 
    419 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   1    
2 Ризикологія/Інвестуван.               Чебукін Ю.В.   2    
3     3    
4     4    
Вівторок 1     1    
2 Ризикологоія                Чебукін Ю.В.   2    
3 Інвестування                   Чебукін Ю.В.   3    
4 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   4    
Середа 1 ДЕНЬ   1    
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2    
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
Четвер 1     1    
2  ------/Фін.-екон.аналіз                ---------/Комліченко О.О.   2    
3 Інформ.системи і тех.             Наконечна В.І.   3    
4 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П.   4    
П'ятниця 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.   1    
2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П.   2    
3 Інформ.сист.еми і тех/----            Наконечна В.І./---------------   3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 1 семестр 2023-2024н.р.

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор коледжу
_____________________ О.Є.Яковенко
    405 № ауд.   411 № ауд.
Понеділок 1     1 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
2  ------/Основи менеджменту
------/Чебукін Ю.В.
  2 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
3 Тур.ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.готел.та рестор.обсл
Матвієнко Т.В.
  4 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
Вівторок 1     1 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Сіденко
 
2     2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
3 Статистика
Аблова Г.В.
  3 Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
АносоваЮП
  4  КП
Крижановська О.В.
 
Середа 1     1 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
2 Статистика
Аблова Г.В.
  2 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
3 Основи менеджменту
Чебукін Ю.В.
  3 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
4     4 Осн.САПР та мод.в маш/
Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
Четвер 1     1 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
 
2 Орг.готел.та рестор.обсл
Матвієнко Т.В.
  2 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
3 Осн.менедж./Ін.мова ПС
Чебукін Ю.В/АносоваЮ.П
  3 Іннов. техн. в маш
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.спеціал.туризму
Матвієнко Т.В.
  4    
П'ятниця 1     1 Економіка, організація
Чебукін Ю.В.
 
2 Орг.гот.та рестор.обсл/---
Матвієнко Т.В./-----------
  2 Технологія машинобуд
Крижановська О.В.
 
3 Тур.ресурси України
Куліковська Н.М.
  3 Осн.САПР та мод.в маш.
Мироненко Н.В.
 
4 Орг.спеціал.туризму
Матвієнко Т.В.
  4 Техн. оснащення /------------
Рябініна О.М./-------------------
 
    421 № ауд.   471(472) № ауд.
Понеділок 1  -------/Орг.та план. підпр.
------------/Наконечна В.І.
  1    
2 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
  2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
4     4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
Вівторок 1 Охорона праці
Федіна І.В.
  1 Сист. живл. двигунів
Якушенко С.О.
 
2 Комп.діагност.
Сорокін О.М.
  2 Охорона праці
Федіна І.В.
 
3 Авт.сист керув.двиг./------
Шалапко І.О./-------------------
  3 Правила безп ДР/
 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
4  КП
Якушенко С.О.
  4  ----/Сис. автомат. проект
----/Зіменс,Крижановський
 
Середа 1     1 Сист. живл. Двигунів/ Діагн.авто
Якушенко / Савченко
 
2     2 Авт.сист. керув.двиг
Шалапко І.О.
 
3 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
  3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоО.В.
  4    
Четвер 1     1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
2 Орг. та план. підпр.
Наконечна В.І.
  2 Сис. автомат. проект
Зіменс,Крижановський
 
3 Техн.обр.деталей двиг/
Комп.діагност.
Крижановська/Сорокін
  3 Організація та планув./ Авт.сист. керув.двиг
НаконечнаВ.І/Шалапко І.О.
 
4     4  КП
Сорокін О.М.
 
П'ятниця 1     1 Охорона праці/------------
Федіна І.В./-------------------
 
2 Авт.сист керув.двиг.
Шалапко І.О.
  2 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
 
3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
  3 Діагн.авто
Савченко С.О.
 
4 Експл.та ремонт двиг
Якушенко С.О.
  4 Іноземна мова за ПС
ПавліченкоОВ,Наумкіна
 
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4  ----------/Монтаж, екпл.та ремонт елект
--------/Богуш А.Р.
  4  ----------/Монтаж, екпл.та ремонт елект
--------/Богуш А.Р.
 
5 КП
Аверіна С.А.
       
Вівторок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  3 Електроуст.енерг.обл
Дрозд Д.А.
 
4 Енергозбереження1
Шаброва С.М
  4 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
  5     5 КП
Аверіна С.А.
 
Середа 1 КП
Дрозд Д.А.
  1 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
2 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  2 Діагн.та налагод.енерг.обл.
Дрозд Д.А.
 
3 Налагодж. електроуст./ Електроустат.підпр.і цив.споруд
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна,Гречана А.С.
  4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна,Гречана А.С.
 
Четвер 1 Монтаж, екпл.та ремонт елект
Богуш А.Р.
  1 Монтаж, екпл.та ремонт елект
Богуш А.Р.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
  3 Енергозбер.реж.та техн                      КлєповВ.П.  
4     4 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
 
П'ятниця 1 Екон.та організ/
Енергозбереження1                   
Аверіна С.А./Шаброва С.М.
  1 Діагн.та налагод.енерг.обл/
Електроуст.енерг.обл
Дрозд Д.А.
 
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  3 Енергозбер.реж.та техн/ Енергозбер.та енерг менед.                      КлєповВ.П.  
4 Електроустат.підпр.і цив.споруд
Дрозд Д.А.
  4      КП
Клєпов В.П.
 
    451(452) № ауд.   481(482) № ауд.
Понеділок 1     1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
2 Web програмування
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
3 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
 
4 Автоматиз. системи                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В
  4    
Вівторок 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  1    
2 Захист інформації у КС              
КоленкоВ.В.,Левицький
  2 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.,Волошин
 
3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.,ВолошинВ.П   3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
 
4     4 Програм.мікропроц.сис.
Сафонов М.С.,Волошин
 
Середа 1 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова, Наумкіна
 
2 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О.,ВолошинВ.П   2 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
3 Web програмування/
 Проектний практикум
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  3    
4 Автоматиз. системи                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В
  4    
Четвер 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
  1 Техн. обслугов. комп./ Програм.мікропроц.сис.
БездворнийІ.І./Сафонов
 
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Власенко
  2 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
3 Web програмування
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  3 Теорія інф.та код./---------
КоленкоМаляренко/------------
 
4     4    
П'ятниця 1     1 Операційні системи
Сафонов М.С.,Левицький
 
2 Проектний практикум
ЛевицькийВ.М,БагметТ.Є
  2 Програм.мікропроц.сис.
Сафонов М.С.,Волошин
 
3 Конструювання ПЗ
БагметТ.Є.,Левицький
  3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
 
4 Автоматиз. системи  /
Захист інформації у КС                
КоленкоВ.О,КоленкоВ.В/
 КоленкоВ.В.,Левицький
  4 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
 
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2  -----------/Фізичне вих.
-------------/Федін Ю.М.
 
3     3 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
 
4     4 Комп'ютерні системи
Сафонова Г.В.
 
Вівторок 1     1    
2 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
  2 ООП
Багмет Т.Є.
 
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
  3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
 
4 Безп.прог.та даних Коленко В.В.   4    
Середа 1 Модел. та аналіз ПЗ/
Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
  1    
2 Професійна практика    Коленко В.В.   2 Сист.штучного інтелекту/ Комп'ютерні системи
Сафонов М.С./Сафонова
 
3 Фізичне вих./------------   
Федін Ю.М./-----------------
  3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
 
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
 
Четвер 1 Сист.штуч.інтел./-------------
Сафонов М.С./---------------
  1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
 
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  2 ООП/Ан. та гібр. ЕОМ             
 Багмет Т.Є./Максимова
 
3 Моделювання систем
Сафонов М.С.
  3 Технол.проект./----------
Максимова О.Є./-------------
 
4     4    
П'ятниця 1 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
  1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.  
2 Груп.дин.і комун
Багмет Т.Є.
  2 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
 
3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В.   3    
4     4    
    419 № ауд.     № ауд
Понеділок 1     1    
2     2    
3 Потенціал і розв.підпр./
Обгр.госп.рішень
Комліченко О.О.
  3    
4 Міжн. економіка
Живець А.М
  4    
Вівторок 1     1    
2 Міжн. Економіка/--------
Живець А.М/------------
  2    
3 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
  3    
4 Проектний аналіз                  Комліченко О.О.   4    
Середа 1     1    
2 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
  2    
3 Обгр.госп.рішень
Комліченко О.О.
  3    
4 Страхування
Чебукін Ю.В.
  4    
Четвер 1 Держ.регулюв.економ
Чебукін Ю.В.
  1    
2 Фіз. Вихов/Страхування
РибкінА.В./Чебукін Ю.В.
  2    
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
  3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
  2    
3 Стратег. Підприємства/
Проектний аналіз 
Комліченко О.О.
  3    
4     4    
Заступник директора з НР __________________/Ротань Н.В./